Nasi vojni avioni negde iznad nas

649

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1233

Vlada78 ::@Kaplar, ako se bojis pa ti se spusti malo nize...



Mislim geografski.


Neka, ne mora. Ovih dana ovuda prolaze već na hiljade vojnika. Ali to je neka druga vojska i ne trebaju nam više piloti i avioni. Ovi sasvim solidno popunjavaju brojno stanje u našoj zemlji.

Treba nam lično naoružanje.



offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Mi8,gazela i an2 na nebu od malopre...



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Mislim da je popodne leteo dvorepi, a sada sam potpuno siguran da upravo leti Smile

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 334
  • Gde živiš: Bečkerek

oko 13h leteo u okolini Zrenjanina nisko,pravac ka NS

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Nama do malopre u posetu bio C17,ode ka jugu...

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39630

Napisano: 02 Feb 2017 13:11

Jedan je preleteo iznad NS-a.

Dopuna: 02 Feb 2017 14:35
Još 2 kruga iznad NS-a.

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3540

Upravo protutnjao Bell iznad Ladjevaca,sa sve premijerom verovatno Smile
Uvek kada cujem zvuk ovog tipa helikoptera postane mi jasno zasto je u Vijetnamu obaran u hiljadama komada Smile

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 03 Feb 2017 9:14

An26 nisko pravi krug oko Batajnice ...

Dopuna: 03 Feb 2017 11:04

Ode na istok ...

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 26

I G - 4 malopre...

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Napisano: 03 Feb 2017 11:29

Управо сад лети Ласта П2 изнад НС-а.

Dopuna: 03 Feb 2017 13:59

Други прелет, око 13 часова.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1435 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 9 sakrivenih i 1346 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AleksandarV, Apok, ArchaBasha, avijacija, bakovaca, bato, bigbear, bigvlada, Bo96, Bobrock1, bojan_t, BOXRR, brandža84, Bubimir, bukefal, comi991, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, DeerHunter, Djokislav, Duce, Dugme1984, Džekson, Electron, Glavonja049, IpMan, IQ116, Istman, istokzapad, JohnDoe, K a s p e r, kenny74, kolle.the.kid, Konda, kozhedub, Kruger, kybonacci, lcc, Litostroton, Lotus, M74AB3, MagicniHerpes, markolopin, MaRtInsrbija1993, mat, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mickey91, Milometer, Ndsk, nenad81, Niko Bitan, nikolapetkovic, Ns1975, oldtimer, pajkan, panzerwaffe, Parker, Piani Jazzer, proka89, raf87, raketaš, Robin, Shinobi, stefan95, TheDictator, tomo2, Tvrtko I, ujke, vaci, vathra, Vojkan Petrovic, vrgudinac, xAlex2, zokizemun, zrno, 787