Nasi vojni avioni negde iznad nas

674

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • sawa85 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 31 Avg 2016
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Nis

Jutros oko 9:30 u dva navrata, pravac-jug sever iznad Nisa, po zvuku i kratko vizuelno najverovatnije lovacka avijacija ali ne znam da li je 21 ili 29...Jel uocio neko?



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Maskirni Bell iznad Zrenjanina



offline
  • ozzy 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Maj 2005
  • Poruke: 567

izvinjavam se za off i jeste da nije nas ali...Boeing C-17 Globemaster III iznad Beograda (Miljakovac) O.O

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 137

Danas iznad kg oko 14 i 15 serbian air force an 26 a odmah iza njega nesto mlazno nažalost nisam uspeo da vidim šta..

offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

Napisano: 25 Jul 2017 4:52

Druga Gazela za zadnjih dvadeset minuta prelece ka KG-u, a juce ovako rano sam cuo gotovo sam siguran da je An-26, ali me je mrzelo da ustajem, sta rade u 4:30 ne znam, jos juce ponedeljak izjutra.

Dopuna: 25 Jul 2017 5:04

Vratila se!

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

jutros oko 4 gazela preko kg

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

Vreme godisnjih odmora,dosta polazaka i prolazaka auto putem autobusa za Grcku i Tursku rano ujutru pa su mozda neke ture Smile
Tako je 90tih cale mog skolskog druga koji je radio kao mehanicar u 714pohe rodom iz Kosjerica koristio priliku kada se leti Ponikve-Ladjevci da potera dzak krompira iz rodnog kraja Very Happy
Slece helikopter na atletski stadion u centru Kraljeva,ljudi misle ko zna ko stize kad ono izlazi covek sa dzacetom na ledjima Smile

offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

Evo je Gazela.

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

I Orlovi Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

Napisano: 01 Avg 2017 4:36

Dve Gazele pre par minuta, jednoj konstantno svetli repno svetlo, popravice.

Dopuna: 01 Avg 2017 4:40

Jos jedna, odlete ka Krusevcu ili Nisu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 962 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 5 sakrivenih i 858 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BaneM75, Bgorando, Blair, boban977, bojanM84, bojcistv, boromir, bpop, Burovnyak, Chainsaw, Cicumile, coaa, Colt D, crnogorac, cvrle312, darkojovxp, Denaya, Dimitrise93, Djota1, dnevnasoba, dolinalima, DrMrPr, dule10savic, Dzuki, ekipo26, eulereix, g_g, General63, Geodezist58, Georgius, goran.vvv, GORDI, iceburn, Ikica977, ILGromovnik, ivica976, JimmyNapoli, jodzula, Kalem, kaput21, kasikaz, kovinacc, kybonacci, Lotus, maksi007, Manjane, marec, Marko Marković, markolopin, Mi lao shu, MiloradKomadic, Milun24, Mirage 2000N, mirkoro, MrG, Naj-Turs, nikoladim, nikolapetkovic, operniki, Orc, Papadubi, Permaldar, Peruta, pirke96, porticco, PrincipL, PuškeiPlavuše, Redred, Remain, repac, Romibrat, rovac, ruma, samp1389, sap, savuni, Sharpshooter, Sirius, Smiljkovich, SOVO515, stalja, stegonosa, strn, suton, tomo2, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, v82, Veless, Velički, vidra boy, VladaKG1980, vrgudinac, vuk77, wulfy, zajcev1, zeka013, |_MeD_|