|
Poslao: 11 Jul 2017 04:12
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7611
|
Управо нешто протутњи изнад Шапца и пробуди ме. Мислим да се ради о два авиона у бришућем лету.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2017 04:48
|
offline
- zivojin32

- Građanin
- Pridružio: 05 Feb 2007
- Poruke: 80
- Gde živiš: Ruma
|
Kos93 ::Управо нешто протутњи изнад Шапца и пробуди ме. Мислим да се ради о два авиона у бришућем лету.
Iznad Rume su protutnjali oko 4 i 45. Mislim da su bili Orlovi i to tri komada,odusevio me zvuk,vise podseca na one zvukove letelica iz StarWars filmova.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2017 05:08
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
I iznad Pančeva u 04:45 dva aviona nisko,nisam uspeo da vidim koji su, probudiše me 😂
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2017 07:55
|
offline
- nebkv
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2007
- Poruke: 3543
|
Tri Orla su poletela jutros tacno u pola 5 i vratili su se nakon 45 minuta
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2017 08:51
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
''Napali'' su aerodrom Batajnica....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2017 10:59
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7611
|
zivojin32 ::Kos93 ::Управо нешто протутњи изнад Шапца и пробуди ме. Мислим да се ради о два авиона у бришућем лету.
Iznad Rume su protutnjali oko 4 i 45. Mislim da su bili Orlovi i to tri komada,odusevio me zvuk,vise podseca na one zvukove letelica iz StarWars filmova.
Баш тако, никад нисам чуо такав звук Брат кад се пробудио је мислио да су томахавке. Касније после око пола сата сам видео Г4 на небу.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2017 12:16
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13024
- Gde živiš: Srbija
|
zox-ni ::Juče iznad Niša KFOR-ov Black Hawk ispalio 4 IC mamca iznad mog naselja...Ne znam razlog i svrhu tog postupka...
Sta se desava u vezi ovoga, jel oni stvarno imaju tako slobodan prelet ? Gledao sam i snimak i stvarno je izbacio 4 ic mamca.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2017 13:05
|
offline
- Sall

- Elitni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 1905
|
Leteo je i Mi-17V-5 od Bataje ka VMA. Valjda da preveze mrtve i ranjene u iznenadnom napadu Kurjaka.
|
|
|
|
|
|
|
|