|
Poslao: 24 Maj 2018 18:20
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6374
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
- 16Ovo se svidja korisnicima: Mercury, doktor1964, DJORDJE-NO-1, Boris90, darkangel, hatman, shone34, BSD, rovac, shmele, Hetzer, nuke92, StefanNBG90, DENIRO, Mirage 2000N, ssekir75
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
МиГ Експрес
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Maj 2018 21:46
|
offline
- Boris90

- Elitni građanin
- Pridružio: 17 Avg 2012
- Poruke: 1622
- Gde živiš: Šid, Srbija
|
Zna li se nesto sta dovlaci ovaj an? Ovo je vec 2-3 put da dolazi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Maj 2018 01:10
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2009
- Poruke: 3115
|
Orlovi su leteli od utorka svaki dan, možda zna Neb da li su leteli i u ponedeljak.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Maj 2018 11:37
|
offline
- nebkv
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2007
- Poruke: 3543
|
Koliko znam ne,u principu ponedeljak je tehnicki dan
Ali prosle i ove nedelje letelo se svaki radni dan sem oba ponedeljka
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Maj 2018 17:26
|
offline
- mushroom

- Legendarni građanin
- ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
- Pridružio: 29 Jul 2014
- Poruke: 4541
|
Jest' da nisu avioni, ali formacija od po dve 212 i dva Jet Ranger-a preko centra grada. Vedzbaju za sutra.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Maj 2018 19:52
|
offline
- Mercury

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jul 2008
- Poruke: 10454
|
Orlovi leteli danas? Vidim da su bili natovareni i to teskom artiljerijom
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Maj 2018 20:38
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2009
- Poruke: 3115
|
Mercury ::Orlovi leteli danas? Vidim da su bili natovareni i to teskom artiljerijom
Da nemas neku slicicu?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Maj 2018 21:31
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6374
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
Ан-26 данас послеподне изнад НС-а.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Maj 2018 00:04
|
offline
- Boris90

- Elitni građanin
- Pridružio: 17 Avg 2012
- Poruke: 1622
- Gde živiš: Šid, Srbija
|
Mercury ::Orlovi leteli danas? Vidim da su bili natovareni i to teskom artiljerijom
a to je ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Maj 2018 12:55
|
offline
- Mercury

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jul 2008
- Poruke: 10454
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: hatman, krunomiletic5, Voja1978, doktor1964, nuke92, Mirage 2000N, djonsule, sasakrajina, Boris90, gavrilon, lord sir giga
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Boris90 ::Mercury ::Orlovi leteli danas? Vidim da su bili natovareni i to teskom artiljerijom
a to je ?
A to je 5 Orlusina u vazduhu
A artiljerija je FABulozna
|
|
|
|
|
|