Nasi vojni avioni negde iznad nas

737

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

BSD ::Napisano: 09 Sep 2018 14:13

glisok ::Danas 4 orla iznad Kraljeva. 🤔

Ja videh tri komada.

Dopuna: 09 Sep 2018 14:33

Opet sada.

Ta tri bi trebalo da su ranije preletela
Negde oko podneva su se tri vratila sa Bataje
A cetvorka je oko pola tri kao na snimku,preletela iznad Zice gde sam bio u tom momentu,krug iznad Kraljeva i otisli u pravcu Raske Smile



offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

nebkv ::
Ta tri bi trebalo da su ranije preletela
Negde oko podneva su se tri vratila sa Bataje
A cetvorka je oko pola tri kao na snimku,preletela iznad Zice gde sam bio u tom momentu,krug iznad Kraljeva i otisli u pravcu Raske Smile

Ja brzo montirah kameru na tronozac sve namestih (u trku), a njih nigde. Cudo ka Raskoj Wink !

Ocekivao sam bar jedan da bude naoruzan, ali nista! Zovem gore neke, kazu na poslu smo u frci smo nekoj, ja rekoh samo da pitam hoce li biti letenja, kazu ljudi cujemo se posle. Ja rekoh cao i to je to.



offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

Oko 10 29ka preko kg

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Malopre iznad Nis dvorepi. Smile

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2011
  • Poruke: 56

i jutros je letela 29-ka

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2458
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

grme malopre iznad sebesa nisam video sta je ali po zvuku bilo je ekstra cekam da se vrate u svakom slucaju hvala pilotu/ima .

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

Brisanjac 29ki i Rumunskih Lancera iznad Ladjevaca Smile
Inace Orlovi su u Rumuniji Smile

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

nebkv ::Brisanjac 29ki i Rumunskih Lancera iznad Ladjevaca Smile
Inace Orlovi su u Rumuniji Smile


Znaci isitna je. Ja gledam neke fotke i nista mi nije jasno, mislio sam da su sa starih vezbi, al se ne secam da su Orlovi leteli pored rumunskih Lansera..

offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

nebkv ::Brisanjac 29ki i Rumunskih Lancera iznad Ladjevaca Smile
Inace Orlovi su u Rumuniji Smile


Gledam dve 29-ke u daljini i cudim se sta je ovo, neka dva cudna aviona izmedju.

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

18.09.2018
Почела ваздухопловна вежба „Air Solution 2018“

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1722 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 6 sakrivenih i 1620 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Ailton, alberto, ALEXV, ArchaBasha, Ares12356, awathorn, baltazar01, Bane san, bestguarder, blatruc82, bojank, brufen, Chainsaw, CHARLIE JA., cifra, Cigi, cuvarkuca, dejan1972, Dogma21, Dolinc, DonRumataEstorski, Draganeli, DragoslavS, dskrlec33, dushan, Electron, Ezbuck, Feller, galijot, Goran 0000, Gorilo_1991, goxin, Ikica977, jalos, Jose, Kriglord, Krusarac, Lošmi, luka35, M74AB3, Mae, Marko Marković, Marko88, Mcdado, mercedesamg, Miki281, milenko crazy north, Miler88, miljannis, MILO-VAN, milos97, mir juzni, mirkoro, mm1811, mnn2, Nepopravljivi, nesa1962, nixos, Nmr, obsc, OgnjenMitric, OKT, oldtimer, Orc, Pekman, peradetlić, Permaldar, picknick, predragc, proljece, Pururin, Robin, skok, skvara, SlaKoj, Snorks, sokojet, sspp, stagezin, StalniPromatrač, stegonosa, taomaster, TRZH92, vathra, vidra boy, Vlada1389, voja64, Walter Kurtz, YU-UKI, zaoka, zeka013, Zoca, zokilivac, Zrcalo