Nasi vojni avioni negde iznad nas

753

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Tri MiG-29 pre par minuta odoše u pravcu severa.



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

DJORDJE-NO-1 ::Tri MiG-29 pre par minuta odoše u pravcu severa.

Odbor za docek Smile i jedan da fotka Wink



offline
  • Pridružio: 01 Avg 2011
  • Poruke: 86

Negde sam procitao da ce Putina pratiti Suhoi, jel oni idu celim putem sa njim ili samo u granicama Rusije

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 334
  • Gde živiš: Bečkerek

Upravo iznad sela Aradac kod Zrenjanina Putinov avion u pratnji 3 MiG-29

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Trio MiG-29 ponovo leti u pravcu Novog Sada.

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Mercury ::DJORDJE-NO-1 ::Tri MiG-29 pre par minuta odoše u pravcu severa.

Odbor za docek Smile i jedan da fotka Wink


Koliko sam uspeo da vidim na rtsu dva jednoseda i ub

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 334
  • Gde živiš: Bečkerek

Upravo opet isti avion u pratnji 3 MiG-29

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12020

Pre pola sata jedan Il, bez pratnje iznad Pančeva, pa pre koji minut jedan sa dva MiGa u repu.

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Danas oko 14 h. dva orla iznad mene u Cacku , nesto mi nije bilo kako treba , ili je druga sema farbanja , ili zbog sunca , uglavnom bili su svetlije boje , nekako nebo plavni ?

offline
  • nuke92 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2018
  • Poruke: 675

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1045 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 3 sakrivenih i 1017 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 357magnum, awathorn, Bubi, BZ, Cicumile, cuvarkuca, dekan.m, dexteroza, Dorijan Grej, Dzambas, Giskard, goxin, Jablan, jon istvan, Kobrim, Milometer, Milos82, mnn2, Mzee, PlayerOne, rodoljub, stegonosa, tomigun, Trpe Grozni