Ostrvo Guam ce da potone

Ostrvo Guam ce da potone

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

A joj ne mogu da prestanem da se smejem. Mislili smo da mi imamo najtupavije politicare Mr. Green



Nego ovaj kongresmen mi deluje kao da je malo cugnuo ili se naduvao



offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

Sto je ovom lepo a usput mi neizgleda bas najbolje...Nije mu dobro..



offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

Nema ništa bez tajvanskog parlamenta!

offline
  • sebab 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 19 Dec 2007
  • Poruke: 4193

@mean

ma treba ostati ozbilja dok ovaj lupeta. ja bih umro od smehe, svaka cast ovom "mornaru" koji odgovara na pitanja, covek je mrtav ladan...

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Navikao je taj admiral na nebulozna pitanja Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1923 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 5 sakrivenih i 1857 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, A.R.Chafee.Jr., Ailton, bakovaca, Banovo Brdo, blatruc82, boromir, bunker, C-Gun, cakija, coaa, crazydkure, Daba75, Dekanovic, divison, doom83, Dr.Strangelove, dskrlec33, dushan, Džekson, Electron, esko_hz, Faki-Valjevo, Georgius, iceburn, jodzula, Joint Chief, Marko Marković, mačković, Medojed, mercedesamg, miki kv, milanstankovic087, Miler88, Mitch22, mocnijogurt, Niki2024, novapot, panzerwaffe, Podljub, Pururin, Radio operater, repac, rodoljub, scimitar19, Sevatar, Siti2, Smiljkovich, starlights, stokssone, superwhy, synergia, Tribal, vathra, VBoss, Veless, Vlada78, voja64, vojnik švejk, zemljanin, zokizemun