|
Poslao: 29 Nov 2020 23:56
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22268
|
Provetravanje, provetravanje i jos provetravanja. Kome je hladno... neka obuce jaknu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Nov 2020 00:17
|
offline
- sizif

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 11 Maj 2020
- Poruke: 16
|
Napisano: 30 Nov 2020 0:05
Otvoreno pismo Panića Konu: Srbija kao Italija, sistem je pukao.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 30 Nov 2020 0:09
"Pandemija je gotova, nema potrebe za vakcinama"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 30 Nov 2020 0:10
Za 14 dana broj zaraženih u Srbiji duplirao se najbrže na svetu.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 30 Nov 2020 0:17
Vučić: Bližimo se zatvaranju, ima novca za crne dane.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Nov 2020 08:50
|
offline
- sizif

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 11 Maj 2020
- Poruke: 16
|
Napisano: 30 Nov 2020 8:44
U Šumadijskom okrugu čak 47,4 odsto testiranih pozitivno na koronavirus.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 30 Nov 2020 8:48
Bolnice u Beogradu bez mesta, kritično i u ostalim gradovima.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 30 Nov 2020 8:50
Zaseda Krizni štab, šta će biti sa povratnicima u Srbiju.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Nov 2020 13:38
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113831
|
Grcka vojska postavlja satore
Citat:Greek Army building this field hospital in car park of 424 Military Hospital to ease acute bed shortage in Thessaloniki. Site to start running before end of the week.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Nov 2020 13:44
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2011
- Poruke: 3148
|
Kažu da je smeh najbolji lek... intervju sa korontrolorom
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Nov 2020 16:28
|
offline
- zdrebac
- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 3591
|
sad citam kod madjara.
proletos kupili 17.000 respiratora.
Od toga 914 je poslato bolnicama, ostalo im stoji po skladistima...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Nov 2020 21:48
|
offline
- sizif

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 11 Maj 2020
- Poruke: 16
|
Napisano: 30 Nov 2020 21:35
Tiodorović: Epidemiološka situacija u Srbiji nepovoljna, u Beogradu katastrofalna.https://www.danas.rs/drustvo/tiodorovic-epidemioloska-situacija-u-srbiji-nepovoljna-u-beogradu-katastrofalna/
Dopuna: 30 Nov 2020 21:36
U Domu za decu ometenu u razvoju kod Paraćina zaraženo 70 štićenica i osoblje.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 30 Nov 2020 21:38
Kako je Rade Panić postao državni neprijatelj br. 1.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 30 Nov 2020 21:43
Kod nas je broj kupljenih respiratora ukoliko su uopšte kupljeni tajna.Verovatno je to partija bratija rasprodala.Imam pravo da ovo kažem zato što sve što nije transparentno podložno je sumnji.Nije tajna u Nemačkoj i Mađarskoj a u Srbiji jeste.
Dopuna: 30 Nov 2020 21:46
Kako se zbog Nove godine lažiraju korona brojke.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 30 Nov 2020 21:48
KAKO DRŽAVA TRETIRA LEKARE "Kad vam brod tone, zovete me da radim"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Nov 2020 21:48
|
offline
- Pridružio: 21 Maj 2008
- Poruke: 16625
|
Није проблем у респираторима, већ у људима који треба да раде на њима (анестезиолозима}.
Није их било довољно ни пре короне.
Машине се лако купе, болнице брзо направе, а људе не можеш тек тако да нађеш. Погледајте колико особља траже за две нове болнице, а немају довољно ни за Ковид амбуланте.
|
|
|
|
|
|