|
|
|
Poslao: 04 Dec 2020 16:58
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113878
|
Citat:The Russian MoD says that 7,175 servicemen have already received the Sputnik COVID-19 vaccine
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2020 20:31
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22281
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: boolero, Georgius, Luka, sremac983, Krusarac, awathorn, sizif, nemkea71, novator, HrcAk47, marsovac 2
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
I opet mere borbe ukljuciju smanjenje broja vozila GSP-a i Beovoza. Pa majku vam jebem, ne rade svi do 4 posle podne kao drzavni govnari, a da ne govorim koliko ljudi radi i vikendom...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2020 20:52
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22281
|
Evo ti za voz.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Za autobuse je vec bilo da posle 17:30 (18:30 za prigratske linije) idu po vikend redu voznje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2020 21:03
|
offline
- Skijavoneska
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 27 Feb 2015
- Poruke: 529
|
Iz manjeg mesta sam, nazalost poznajem neke preminule i dosta zarazenih, ako je ovkao kod nas prosaralo, gde nema neke velike povezanosti izmedju mesta, mogu zamisliti kako je u Beogradu. Pa i ovi studenti su otisli u septembru i ne vracaju se.. situacija je sigurno gora nego sto mi imamo podatke.. bojim se za starije, davao sam im vitamin d, cink + c u kombinaciji, ne znam sta bi bilo dobro kao preventiva jos uvek? ja vec par dana imam glavobolju, kao teg od pola kilograma da je na temenu i curenje nosa.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2020 21:40
|
offline
- Pridružio: 21 Maj 2008
- Poruke: 16627
|
На карти Србије је све црвено зато што немају податке по окрузима.
Пред изборе летос су престали да ажурирају податке на сајту, и сад дају локалне податке на кашичицу.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2020 23:47
|
offline
- danijell
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2011
- Poruke: 2862
|
Mislio sam na šire područje. Od sjevera Italije, pa do Makedonije i Mađarske. Jedino nešto kod nas u RS malo izblijedilo. Mada, skoro da su prestali testirati one sa blažim simptomima. Ali moguće da je ovaj zadnji talas baš jak.
Krajem oktobra je u RS bilo prosječno 10 mrtvih dnevno, to kao da je u Srbiji oko 50-60. Zadnjih 20 i nešto dana je oko 20-25 dnevno. I serološka testiranja koja su sredinom novembra krenula pokazuju da oko 20% ima antitijela.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Dec 2020 09:31
|
offline
- sizif

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 11 Maj 2020
- Poruke: 16
|
Napisano: 05 Dec 2020 9:23
Napravljena privremena bolnica na Novosadskom sajmu.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 05 Dec 2020 9:24
SZO: Vakcine neće eliminisati virus.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 05 Dec 2020 9:26
“Svemirski brod levitira”: Na čemu stoji bolnica u Batajnici.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 05 Dec 2020 9:27
KORONA KRIVA Kako smo dogurali do crnih 200 hiljada.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 05 Dec 2020 9:28
Struka protiv korone: Ide li Srbija na masovno zaražavanje.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 05 Dec 2020 9:29
Kako je broj mrtvih od korone u novembru povećan 500%
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 05 Dec 2020 9:31
HAOS U STARAČKOM DOMU Trećina korisnika zaražena, jedan izazvao požar, drugi presekao vene.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|