Zene, avioni i ostala vojna tehnika

203

Zene, avioni i ostala vojna tehnika

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26253

Ovaj će da joj uđe od pozadi u rep...a pnda će biti belaja...



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Phalcon ::

Alice Taglioni u ulozi Lieutenant Estelle « Pitbull » Kass u filmu `Les Chevaliers du ciel`




offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37693
  • Gde živiš: ovalni kabinet

hahaha, vid tetku u šinjelu Smile

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Auuu, bata RaJane, gde nađe onog ‚‚groba‚‚ ni čarape joj ne vrede.... Taman te pohvalih za ukus a sad OVO... Povlačim pohvalu... Laughing

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Misliš da je ružna?Phalcone,Phalcone,neznam koliko godina imaš...ali tetka u šinjelu je sve samo ne ružna...mada o ukusima se ne raspravlja,ili se raspravlja?

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Eee, Mare, Mare, znam samo da mi kod one ne bi pomogla ni ‚‚AFRIČKA ŠLJIVA‚‚ AHA HA HA HA Laughing Laughing Laughing

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Samo drugačija šminka i odeća kao kod plavuše,pa ni šljiva ne bi trebala Smile
Još bi tražio i repete haha

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

markus ::Samo drugačija šminka i odeća kao kod plavuše,pa ni šljiva ne bi trebala Smile
Još bi tražio i repete haha
Ej Mare, sad sam bio na njenom Blogu i stvarno sam u pravu, riba je totalno prosečna, ne bih se okrenuo za njom ALI evo za tebe POSLASTICE Exclamation Crno i belo u koloru Razz

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26253

Za svakog po nešto...








offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37693
  • Gde živiš: ovalni kabinet

nemreš ovom falkonu da udovoljiš pa to ti je Smile
nisi ti bio na terenu u šumi bar 10 dana - 11-tog dana hebo bi ti bukvu samo nek ima rupu, zato nemoj da mi tražiš jaje u dlaci i gledaj slike a ne komentariši, razumeš !!!

eve ti jedna naška Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 613 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 9 sakrivenih i 517 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, advokat84, airsuba, aleksmajstor, AleksSE, amstel, arezina, bojan313, Boris BM, Bosnjo, branko87, BZ, Cirkon, Colt D, CrazyDiablo, Deki Duga Devetka, Denaya, Df410, djboj, Dusko_Dugousko, Electron, GORDI, GveX, iceburn, Igor Antonic, jalos, jodzula, Još malo pa deda, Kajzer Soze, kunktator, kybonacci, lacko, luka35, M855, max power, MB120mm, metallac777, mexo, mgolub, Milan1996, milenko crazy north, milivoje_vatrogasac, MiljanXD, Milometer, mino bosanac, Miškić, nekdo, nenad81, nenooo, neutrino, nnovakis, Nobunaga, Orc, ostoja, ozzy, Parker, pein, Poof, PoolbegD02, Prečanin30, probisic, procesor, raster12, Remain, Resnica, saputnik plavetnila, Savantije, sevenino, skvara, SOVO515, srbijaiznadsvega, stefan95, UAV operator, vaci, vathra, Velibor Radoja, Velizar Laro, Vlad000, vladaa012, Voice1, Wrangler, YU-UKI, Yugol33, zeka013, zil10, ZlatniRez, |_MeD_|