Hummer i njegova konkurencija

26

Hummer i njegova konkurencija

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

@fin
Druže, kaže se Džip, a ne Đip.
Dž - kao džem.
Đ - kao Đakovica.

Dmitrij Rogozin odlucio je da svoj BMW zameni Tigrom:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Ponavljam pitanje,gde su naši HMMWV!Pa nemoguće da niko sa foruma nema baš nikakvu informaciju! Da se razidjemo onda!



offline
  • Pridružio: 29 Avg 2007
  • Poruke: 732

aerodrom ::@fin
Druže, kaže se Džip, a ne Đip.
Dž - kao džem.
Đ - kao Đakovica.


Zavisi odakle si. Naravno,u Srpskom ispravno je Džip. U delovima Bosne i u Hrvatskoj bilo je ispravno Đip. Ne znam da li je to i dalje tako.

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Neverovatno potežete gramatiku! Uozbiljite se!

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

Ne zavisi odakle si - JEEP se čita Džip i tačka.

Usput - Armada.ch je objavila tekst o Hamerovoj savremenoj konkurenciji i trenutnom statusu svih programa:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

aerodrom ::Ne zavisi odakle si - JEEP se čita Džip i tačka.

Usput - Armada.ch je objavila tekst o Hamerovoj savremenoj konkurenciji i trenutnom statusu svih programa:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Dobro tako se čita,nemoj se oko toga nervirati,samo pitam gde je naša donacija?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

mareCar ::http://www.mycity-military.com/Neborbena-vozila/Hummer-i-njegova-konkurencija_12.html#1298295

Nezezaj znam to! Gde su u jedinicama!

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

GUZ - Glavom U Zid

GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

ОК, ОК...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 726 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 4 sakrivenih i 678 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, Aleksa 3215, aleph_one, Boris.A, boromir, Boroš, brane2208, carinko, Despot1, DovlaODR, goxin, GreenMan, havoc995, Hemi, HrcAk47, hyla, Joint Chief, K2, leptirleptir, luka35, m0nstrum_, Magistar78, maxim_von_burdengate, Metanoja, mikrimaus, Milometer, muaddib, pein, Prečanin30, rovac, S2M, Sarmat, Sharpshooter, stibium51, ulogovan, US_Rank_0, veljko82, vladaa012, VNVK, voja64, vukajlo71, wolf431, Zmajac, zokilivac