Vojna terenska vozila

97

Vojna terenska vozila

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7396

geoplans ::Mozda lupam ali neke od ovih evropskih zemalja su mozda totalno bez autoindustirje:
Norveska, Danska, Belgija, Portugalija, Hrvatska, Bugarska, Moldavija?


Belgija je proizvodila Fordove, sklapala Lade, Bugari su sklapali Renoe, Hrvati traktore....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Feb 2011
  • Poruke: 144

Da nekada ok. Bugarska je sezdesetih sklapala Reanult-8 bese i sedamdesetih Moskvice.
Kakva je situacija u tim zemljama danas?



offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

kljift ::Belgija je proizvodila Fordove, sklapala Lade, Bugari su sklapali Renoe, Hrvati traktore....
Белгија? Јок. Тамо су се продавале "Самаре Балтик" склопљене у Финској.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Belgijski Dongo-2 MPPV

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Ovo vozilo se zove Dingo i nije iz Belgije nego Nemacke

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Е нека си му рек'о!

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Vidi mene budale nasao ja da ispravljam coveka,skroz sam promasio sta je hteo da kaze

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

British Army HUSKY




Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ovde ima svega i svačeg - deo voznog parka ruske vojske

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Није то оно што имају у армији. Гомила тога је у наоружању одавно, а нема га на паноу, а много онога са паноа је у фази испитивања и као по правилу, неће ни да доживи серију и усвајање.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1339 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 7 sakrivenih i 1261 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, bigvlada, bobor, bojcistv, Borkanović, BrusLi, Bubimir, cakija, crazydkure, cuvarkuca, deLacy, Denaya, desmeki, Dr.Strangelove, Duh sa sekirom, dulleo, Dusko_Dugousko, ElGenius, g_g, goran.vvv, Hans Gajger, ILGromovnik, ivan1973, jodzula, JOntra, karevski, Kenanjoz, kolle.the.kid, kripo, Lance Guest, leopard83, lord sir giga, m94j, Makarid, Manjane, mat, milenko crazy north, mitja2512, mm1811, nnovakis, Ns1975, ObelixSRB, Oklopnjak, Otto Grunf, pacika, Panter, Parker, pein, Piani Jazzer, picknick, Pilipenda, pisac12, Pururin, Roksi, sap, Semberija, sistem22, sova72, stegonosa, stokssone, tomo2, tubular, Vanderx, vathra, VJ, vlad4, Vlada78, vrgudinac, x9, zixo, Zoran1959