Razvoj novih oklopnih vozila za Vojsku Rusije

74

Razvoj novih oklopnih vozila za Vojsku Rusije

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

ATLET



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

Iako su ispitivanja Bumerang-a zavrsena, VPK najavljuje izmene na oklopnom telu vozila, u cilju povecanja protivminske zastite:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:На ООО «ВИЦ», также входящем в периметр управления ООО «ВПК», находится готовый новый бронированный корпус для сборки полноразмерного макета машины для проведения баллистических испытаний и испытаний на противоминную стойкость.



offline
  • Pridružio: 23 Okt 2019
  • Poruke: 340

Pocetak je po temi , a preostalo po zelji posetilaca , sto regisatrovanih , sto onih koji to i nisu :

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

Typhoon-K


...i tu u vodu padne i Rusija i njihovo "takih analogov v mire njet" i kompletno "importozamescenije"...ALLISON automatska transmisija!

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7683

Možda rade na svom riješenju, jer bolje i ovako nego da ga nikako nisu pravili jer nemaju željeni mjenjač?

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22268

Istorijski SSSR je isto skoro sve kamione razvio na osnovu americkih + nesto italijanskog i nemackog upliva.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Тај алисон мењач је уграђиван давно. Сада су искључиво њихови мењачи Јамза као и мотори истог произвођача...све што је некада било страно, сада је искључиво домаће производње.

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171

Tajfun K je pretrpeo redizajn takoreci, nesto se vidi a nesto ne.

Evo npr. ovaj video:

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Da u razvojnom putu izrade novih tenkova ne cvetaju ruže dokaz je i u autorskom delu Алексей Хлопотов
koji je na Warspotu u delu koji obrađuje tenkove za vreme hladnog rata napisao tekst pod nazivom BUDUĆI GUBITNIK pri čemu je obradio razvojni put novog srednjeg tenka u Nižnom Tagilu poznatog kao kodna oznaka Objekat 140.
Elem tu etiketu Lošeg mu je okačio gle čuda sam glavni konstruktor.1991.g sam Леонид Николајевич Картсев u svojoj je autobiografiji "Моја судбина - Нижни Тагил"
Do u detalj opisao sve promašaje ALI i benefite koji su tek kasnije isplivali sa razvojnim mukama koje su imali dok se stvarao taj Objekat 140:
Vredi pročitati jer povezuje period u nastajanju tenkova od T-54 pa sve preko do T-72/80 familija.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Objekat 140 u muzeju UVZa

Ima i album sa sličkama ovde
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pa izvolte..

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 700 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 7 sakrivenih i 661 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Andy, avijacija, Botovac, darkojbn, dexteroza, DonRumataEstorski, Dukelander, gost321, hellenic, hyla, Iskander, kaskadija, kybonacci, lcc, marsi, Miler88, niksa517, Obrenovic, Otto Grunf, Profesor_018, rednap, redstar011, scimitar19, shiro, tomo2, Tumansky, vazduh, veljko82, Zastava, zzapNDjuric99, šumar bk2