Tenk T-72

218

Tenk T-72

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2020
  • Poruke: 47

Dobro je da dolazi,a sto se tice komsiluka mogu samo da zavide.....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22267

milekNS ::Бојане, 60 летова авионом зато што "нема везе са НАТО" оно што је могло у цугу да дође водом+копном ?!?
Da ponovim, nema veze sa NATO. Za ostatak... ako potrazis kako treba naci ces. I nemoj da trazis tenkove.



offline
  • Aleksa Radojičić
  • Pridružio: 18 Apr 2015
  • Poruke: 110
  • Gde živiš: Sremska Mitrovica

milekNS ::Бојане, 60 летова авионом зато што "нема везе са НАТО" оно што је могло у цугу да дође водом+копном ?!?

Neko je žešće zeznuo sa dokumentacijom, tako da zbog greške jednog aparatčika sada ima da bude 60 letova.

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2896

Rumunima smo se žešće zasrali u koncepciju kad im nismo ekstraditovali Sebastijana Ghitu, rumunskog powertajkunčinu za koga su i naši mala deca. Posle smo tom čestitom čoveku čak i azil dali, lol. Čudo da uopšte i održavaju diplomatske odnose sa Srbijom posle toga.

offline
  • amstel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 2663
  • Gde živiš: Hiljadu milja od topolivnice

^^^

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1950

pacika ::Dobro je da dolazi,a sto se tice komsiluka mogu samo da zavide.....

Vidim ja da me godinama hebe nick_names na ovom forumu...hebg.
"pacika"
Postoje ipak neke komsije, koje se mozda cak i vise raduju svakom napretku VS i MUP-RS nego sami gradjani Srbije.
Pozdrav iz komsiluka, i samo neka dolaze Zaljubljen i biti cu srecan kada vidim bar 1-2 bataljona onih starih ali josu uvijek za nase uslove dobrih t-55. Svako dobro Ziveli

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2020
  • Poruke: 572

Odakle Vam sada 60 letova?
10 kom. BRDM stiglo je jednim letom sa An 124.
Za ovu tranšu spremno je 10 T72.
Ostalo,kada bude.


Danas.iznad Bugarske Mr. Green

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Prolete upravo....a u kadar mi uleti još nešto Smile


offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

^
Pčela nije 😋

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Rusi dobijaju jos modernizovanih
Военные представители приняли танки Т-72Б3 после модернизации
Citat:Работы проводятся в рамках Гособоронзаказа, в соответствии с условиями которого полученные из ремфонда танки Т-72Б проходят капитальный ремонт и глубокую модернизацию до уровня Т-72Б3.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Russian Army Receives First Upgraded T-72B3 Tanks
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1329 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 4 sakrivenih i 1241 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aca018, alex71, Arhiv, Asteker, Banovo Brdo, BasCelik, bigbear, Bob.Rock, bokicacar, borya90, bpvl, brufen, celt, coaaco, Colt D, crazydkure, cvrle312, DavidA, dekan.m, Denaya, DJUNTA, DonRumataEstorski, Dovla 1980, dskrlec33, dulleo, DziadekDzidek, Džekson, Flanker-G, gaga23, Georgius, goxin, ivan979, jalos, joca83, Jozo74, kaisarevic1, Kaplar2, Karaula, Koplje, Kurgan, leptirleptir, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, markolopin, mercedesamg, Michellefromrezistance, milanstankovic087, milbos, mkukoleca, Moldovan, nelezele, nenad81, nezavisni mislilac, niksa517, nixos, nobutado, Orc, Orijen, pirke96, Pururin, Radoslava, rakivan, raptorsi, Remain, S-lash, sap, skvara, Smiljkovich, srđan, synergia, Tanjagre, tomigun, Van, Vanderx, vathra, VekiJ, vidra boy, Vrač, Zastava, Zec, Zoca, Zrcalo, 79693