Tenk T-80

41

Tenk T-80

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2011
  • Poruke: 2628
  • Gde živiš: Novi Travnik - ex Pucarevo

^
I svi sa omiljenim sremčevim i jesterovim ic farom😂



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Ништа без ИЦ фара....надам се да ће и ови проћи модернизацију на БВМ, мада сам ја био више за модерниазцију У верзије, ем је новија, ем ипак има далеко бољи основни оклоп на куполи и нешто на дтрупу од ове БВ верзије, која је настала 1985. године...

Т-80У би када би се подигао на ниво УМ био на нивоу Т-90АМ без икаквих проблема....читао сам на руском форуму да се ваљда очекује наводно и њихова модернизација тамо после 2020. године...



offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6929
  • Gde živiš: Srbija

IC far im je fetiš Smile a nažalost i pokazatelj tehnološkog nivoa ugrađene noćne sprave.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Kambodza zainteresovana za T-80U
Citat:Камбоджа выразила интерес к основному танку Т-80У. Командующий армией генерал-лейтенант Хунманет посетил Россию с визитом на этой неделе. В котором министерство обороны сообщило как о «визите для ознакомления» с подготовкой и использованием вооружения подразделения в Московской области Который использует эту модель танка в качестве основной.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Войска ВВО получили 120 модернизированных танков Т-80
Citat:Получившая обновление техника заметно повысит эффективность решения учебно-боевых задач.
Войска Восточного военного года получили 120 модернизированных танков Т-80. Поставки произошли в течение текущего года.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918


Citat:Новинка от звезды – Т-80. Летающий. Арктический.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Ништа ми овде више није јасно. Па колико то Руси имај уверзија БВМ? Те један има ове панеле по боковима као и Т-90АМ/СМ, те као оне са Т-90А....

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8225

Zavisi sta im se zateklo u magacinu. A i prati se moda, za svako godisnje doba ponesto Wink

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

^^Duzi video
Citat: video about T-80 tanks from the 61st Armored Vehicle Repair Plant.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 785 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 9 sakrivenih i 677 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, AC-DC, Aleksa 3215, Asteker, bavar357, bax0904, Blair, bojan313, bojank, Borski1977, BORUTUS, bunker, BZ, C-Gun, cole77, Crazzer, DeerHunter, Demi87, dexteroza, dj.ape, djonsule, djuradj, dmitarche, dolinalima, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dorijan Grej, DrMrPr, Dukelander, dule10savic, duro1990duro, Foxdie, Giskard, Halabit, Hans Gajger, helen1, hyla, iceburn, Igritelj, J - 6, Jablan, jalos, Jaxupa, Jeremija98, JimmyNapoli, JOntra, Jozo74, kreker, laki_bb, littlebunny, luka35, Magistar78, Maki1981, Meklejn, Mickey12345, mikrimaus, Milan1996, milivoje_vatrogasac, mishkooo, mladen.zovko, Naj-Turs, narandzasti, nelezele, nenomir, nenooo, Nikola93., nikolapetkovic, nnovakis, nuke92, Orc, pein, Polifon, Radula, read-only, Semberija, Sharpshooter, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, Sone0883, sparkie, ssekir75, Tamna_strana_Meseca, tomo2, Tribal, VanZan, vidra boy, vidra1, vobo, Volkcho, Vrač, Zastava, ZlatniRez, zlaya011, Zmajac, Zoran1959, |_MeD_|, Đurđevdan