Tenk VT-4/MBT-3000

4

Tenk VT-4/MBT-3000

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija

Odličan video. Dosta zanimljivih stvari za videti, između ostalog i impozantni proizvodni kapaciteti, besprekorno čisti i savremeni.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831


Citat:VT-4 tanks ordered by Thailand

^^^
NORINCO shows the first batch of new VT-4 tanks ordered by Thailand
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija

Samo 900 KS na 52 tone, malo...

Mogli su naši da naprave dil sa njima i prodaju im licencu za V46-TK1. Imali bi i mi koristi od tog posla, jer bi se motor konačno zazvršio i moglo bi da se krene sa zamenama na našim tenkovima.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

To je greška pri navođenju jedinice mere. Levo piše 1300ks, ovo 900 je verovatno u kW.

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@...

Tacnije, 1300KS je 969KW

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija

Treba računati metrički sistem za konjsku snagu, a to mu dođe 956 kW. Sve i da je neko permutovao jedinicu mere, opet se debelo zahebao u štampi ove brošure.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

1300кс дође 955,882кВ....тачно...

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

Ne vidim kilovate? Svuda u prospektu piše 1300 KS.

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171

Pise i 25 konja po toni na 52 tone i to je ta cifra, nema sanse da Kinezi nisu mogli da konstruisu bolji motor od nekog naseg prototipa iz osamdesetih.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1327 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 9 sakrivenih i 1233 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, Asparagus, Avalon015, bankulen, bato_banjaluka, Belisarius, Ben Roj, Bgd123, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, BOXRR, brandža84, bukefal, cikadeda, Cirkon, Colt D, Dejan_vw, deLacy, dendrit86, Dixtrix, dukajov, duro1990duro, eagle.rs, Georgius, Gogi_avio, goxin, ivran064, Jaz, Kaplar2, kinderpingvin, Koplje, kovinacc, kripo, Lester Freamon, Macalone, Marko Marković, MB120mm, mdp92, Medojed, mercedesamg, Miki 24pbr, milanpb, Milometer, mocnijogurt, Moldovan, Natuzzi, nekdo, nemkea71, nevjerna beba, nixos, OgnjenMitric, pajkan, pein, Pekman, pfc74, pisac12, Qwertyuio, radoznao, redstar72, S-G, saki80, SamoGledam, Sevetar, Sky diver 29, Speer, ssekir75, stokssone, The Boss, tomo2, tooljan, troki1971, tuf, Valter071, vathra, vidra1, vrgudinac, Walter Kurtz, wolf431, yufighter, zax22r, zeka013, zokizemun, 787, 79693