Oduvek ste hteli da znate, a niste imali koga da pitate

1151

Oduvek ste hteli da znate, a niste imali koga da pitate

offline
  • Pridružio: 30 Sep 2019
  • Poruke: 280

Kakav maltret, ali eto izvodljivo donekle, bilo bi lepo videti ova nova vozila u tim misijama da vidimo kako se pokazuju u redovnoj upotrebi



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Nije mi jasno slanje ovih fijat dukato kombija u Afriku. Ovo je totalno neupotrebljivo vozilo u africkim bespucima.

Ima li VS uopste ikakve terence u sanitetskoj konfiguraciji?



offline
  • Pridružio: 02 Jan 2007
  • Poruke: 824
  • Gde živiš: Severna polulopta

Očeva busola, igla ponekad zapne, ne može slobodno da se kreće. Da li ima neko ko može očistiti busolu I zategnuti iglu? Lokacija nije bitna.



offline
  • AS  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 275

Da li si probao da je odneseš kod časovničara ?

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@...

To je zanat koji izumire, ali je ideja dobra.
Kod mene ih ima 10-tak (za koje znam) i samo jedan se upusta u preciznu mehaniku, a i on je presao penzionerske godine. Svi ostali se bave prodajom satova, zamenom baterije, stakla, ili displeja na ovim digitalnim tvorevinama.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2007
  • Poruke: 824
  • Gde živiš: Severna polulopta

Питао сам пар часовничара са ове стране Дрине, али се нико не усуђује да то уради, зато сам тражио савјет овде.
На другом форуму сам нашао пост о Телеоптик-Жироскопима, они производе М53. Послао сам им имејл јуче, али још чекам одговор.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Probaj i kod Mihajlovića

offline
  • LUDI 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 18 Maj 2011
  • Poruke: 526

Moze samo povratna informacija o Teleoptik firmi. I mene zanima, dali jim radi neki servis. I ja imam nekoliko instrumenta, koje bi trebalo servisirati.
Hvala

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Не знам дали је већ неко постављао питање. Који је фазон са опцијом цитирања. Ако је већ негде било врло вероватно да ми је промакло.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Radi sa kompjutera, iskljucena za telefon. Opao je broj citata na citat na citat a zbog toga je to i uradjeno.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1147 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 7 sakrivenih i 1042 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, BaneM75, bojankrstc, boskelazo, branko7, Burovnyak, C-Gun, celt, cinoeye, Dare, dekiz, Demi87, Denaya, Despot Đurađ, Devil city 1989, Djokislav, Djokkinen, Djota1, dmitarche, Dukelander, dusanobr, Dzoni2412, Dzuki, efektiva, ekser222, ElGenius, eulereix, Ezbuck, Frunze, g_g, Geodezist58, Georgius, goran.vvv, GORDI, grunff2, Holy Saber, ivan979, IvanM1984, IvanMiletic, Ivoo, Jester, JimmyNapoli, kasikaz, Khaless, komsija1, Lieutenant, luka35, mainstream, marko.markovic, MarkoD, Medojed, MiGac, Mihajlo, milanstankovic087, Miler88, milivoje_vatrogasac, MiloradKomadic, Milun24, mirkoro, Mis uz pusku, Moldovan, Natuzzi, nebkv, OgnjenMitric, Orc, Otto Grunf, Parker, pein, Piicoki, Pilot-1, Prečanin30, Prle90, probisic, proka89, radovanstojkov023, raster12, repac, royst33, S-lash, Sale0501, Samo gledam, sap, SlaKoj, taomaster, The Boss, tooooom, Tribal, Tvrtko I, vasa.93, vazduh, Velizar Laro, veljkovicdani, VJ, vuksa72, xpforswodniw, zokilivac, Zoran1959, 800077