Oduvek ste hteli da znate, a niste imali koga da pitate

943

Oduvek ste hteli da znate, a niste imali koga da pitate

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

E-su sada u oznaci kompresori PZ
Sliak od RJ sa teme o kompresorima.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39662

voja64 ::E-su sada u oznaci kompresori PZ
Sliak od RJ sa teme o kompresorima.


Pa ovakvo čudo su imale i bunardžije iz Varaždina koji su bušili bunar kod mene u dvorištu. Very Happy



offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 4109
  • Gde živiš: Beograd

Načelnik za popunu i personalne poslove

Koja mu je službena dužnost ?

offline
  • EOD 
  • Legendarni građanin
  • UES
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 3574
  • Gde živiš: Tanhauser Gate

HR manager Very Happy

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

šumar bk2 ::Načelnik za popunu i personalne poslove

Koja mu je službena dužnost ?


Popuna i personalni poslovi.
Narodski rečeno da svako formacijsko mesto bude popunjeno odgovarajućim profilom radnika, ili da za to mesto bude pozvan odgovarajući rezervista, da pripremi naredbu o postavljenju dotičnog na odredjeno mesto, da se donesu naredbe u skladu sa pravilnicima i time čoveku ostvare njegova pravas, kao i da sve to bude sprovedeno po zakonu, pravilnicima i propisima.

Kada sve bude gotovo (a to nikad nije, jer se stanje neprekidno menja) onda da odgovarajuća dokumentacija bude ažurna i da se pravilno čuva.

offline
  • EOD 
  • Legendarni građanin
  • UES
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 3574
  • Gde živiš: Tanhauser Gate

dobri kao da je prepisao iz pravilnika o sistematizaciji i unutrašnjoj organizaciji Very Happy

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

šumar bk2 ::Načelnik za popunu i personalne poslove

Koja mu je službena dužnost ?

Mislim da je pravilno "nacelnik grupe za popunu i personalne poslove" ili grupe S (B ,J) - 1 kako se obelezava.

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Брине о кадру активног и резервног састава.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Najbolji stručnjak za te poslove je SOSA jer valda ona zna ko je KADAR a ko nije...bilo da je iz rezerve il je još aktivan...

offline
  • Pravnik specijalista
  • Pridružio: 27 Nov 2015
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Budva

U topografskim kartama 1:25000 kvadrant je velicine 2,5 x 2,5 ? samo me to zanima

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2456 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 8 sakrivenih i 2357 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, 357magnum, aca018, advokat84, ajo baba, Apok, aramis s, Asteker, Avalon015, Belac91, Ben Roj, Betty25, Bgorando, Blair, Bo96, Bobrock1, bojanM84, bojcistv, BORUTUS, bukefal, C-Gun, Ca6otep, CHARLIE JA., Cirkon, cojapop, CORDEIRO, croato, cvrle312, DeerHunter, Dejan_vw, DENIRO, Despot Đurađ, Dioniss, djboj, dmitarche, draganca, Draganeli, drale12, DrMrPr, Dzigy, Electron, Flanker-G, goran.vvv, gorankuba, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, Ice, Igritelj, ikan, janezek67, Jester, JimmyNapoli, K-1A, knutveliki, Kobrim, kori, kunktator, Limeni91, mackenzie, markolopin, mercedesamg, Milan A. Nikolic, Milometer, Milos ZA, mishkooo, mnn2, Motocar, nelezele, opt1, Oscar, Parker, Posmatrac77OKB, probisic, proka89, Ripanjac, royst33, Sale0501, sistem22, StalniPromatrač, t.e.m.p.l.a.r., tomo2, umpah-pah, vaci, vidra boy, Vlada1389, Voice1, vrlenija, xAlex2, Zorge