|
Poslao: 11 Feb 2012 00:40
|
offline
- mean_machine
- Legendarni građanin
- Pridružio: 23 Dec 2006
- Poruke: 12669
|
su47berkut ::mean_machine ::Nosio bi naoruzanje u trupu. To je bio predlog za lovac pete generacije, verovatno zamena za mig-29 dakle laksa varijanta. Posto je motor trebao da bude AL-41F vece dimenzije ne trebale da mu budu problem.
Који Ал41Ф???
Onaj stari:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2012 01:34
|
offline
- su47berkut
- Super građanin
- Pridružio: 02 Jan 2010
- Poruke: 1457
|
И један и други су стари односно програм за њихову изгрању је почео у исто време,један се заснива на језгру Ал31ф,а други је потуно нов.
Први има ознаку Ал41ф1А,а други има ознаку Ал41ф. У документима као што га Руси закопликују са ознакма се спомиње као Ал41ф па ти покђај на коју везију мисле,а исто изгледају.
Е сад ако мислиш под стари онај који се више не користи,односно онај кој није одговаро ПАК ФА због величене онда је то Ал41ф.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2012 02:32
|
offline
- Khaless
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Sep 2005
- Poruke: 5727
|
Erich Hartmann ::
Plastun,
I mene zanima više o tom avionu. Video sam crtež odozdo sa naoružanih svih 19 podvesnih tačaka, čini mi se da je u pitanju knjiga dvojice profesora sa "Mašinca", a zove se nekako "Konstruisanje aviona" ili tako nešto. A evo šta sam sada izguglao...
Sećam se slike ovog Suhoja i bilo je čak reči da je Jugoslavija se zainteresovala za projekat.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2012 10:07
|
offline
- mean_machine
- Legendarni građanin
- Pridružio: 23 Dec 2006
- Poruke: 12669
|
su47berkut ::И један и други су стари односно програм за њихову изгрању је почео у исто време,један се заснива на језгру Ал31ф,а други је потуно нов.
Први има ознаку Ал41ф1А,а други има ознаку Ал41ф. У документима као што га Руси закопликују са ознакма се спомиње као Ал41ф па ти покђај на коју везију мисле,а исто изгледају.
Е сад ако мислиш под стари онај који се више не користи,односно онај кој није одговаро ПАК ФА због величене онда је то Ал41ф.
Rusi i oznake. Da mislio sam bas na AL-41F bez 1A. Tako i pise na paralay.com
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2012 14:31
|
offline
- Pridružio: 27 Nov 2010
- Poruke: 1517
|
Zanimljiva prica, o avionu ispred svog vremena. I Americkim igrama, u njegovom neuspehu.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2012 01:19
|
offline
- buster

- Zaslužni građanin
- Dusan Saric
- 3D modelar, graficki dizajner i jos mnogo toga...
- Pridružio: 16 Sep 2009
- Poruke: 635
- Gde živiš: Banja Luka
|
Imate li sta snimljeno na youtube-u? I ako imate mozete li postaviti link? Naravno nije na odmet i koji render da vidim kako je ispao .
|
|
|
|
|
|
|
|