On-line Kontrola leta (Preleti stranih aviona iznad i oko teritorije Srbije)

27

On-line Kontrola leta (Preleti stranih aviona iznad i oko teritorije Srbije)

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1485
  • Gde živiš: Zajecar

Juče letuckao unaokolo...




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Mar 2025
  • Poruke: 73

Vlada78 ::Шиптарија ??


Neki manji BPL, imajuci u vidu profil leta. Mozda PUMA?



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

Citat:Ukoliko nije postojala nekakva greška na komercijalnom servisu za praćenje letelica, može se primetiti da je ona u jednom trenutku ušla u vazdušni prostor centralne Srbije, a posebno je zanimljivo da je tom prilikom izvršeno nadletanje rejona Merdara gde se u Kopnenoj zoni bezbednosti nalazi baza Vojske Srbije.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Španski Falkon sa Surčina

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1485
  • Gde živiš: Zajecar

[quote="Vlada78"]Citat:Ukoliko nije postojala nekakva greška na komercijalnom servisu za praćenje letelica, može se primetiti da je ona u jednom trenutku ušla u vazdušni prostor centralne Srbije, a posebno je zanimljivo da je tom prilikom izvršeno nadletanje rejona Merdara gde se u Kopnenoj zoni bezbednosti nalazi baza Vojske Srbije.

Spekulišu da je "Bajraktar".
Ceo tekst sa T6:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

Опет шиптарија

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Opet...

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Kforova BPL, trenutno....

offline
  • Pridružio: 19 Okt 2011
  • Poruke: 157
  • Gde živiš: Banja Luka

Румуни активни са извиђањем на граници

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Il-76 sleteo u Niš al ga nema na FR24. Dovezo lubenice. 🤣

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1157 korisnika na forumu :: 120 registrovanih, 7 sakrivenih i 1030 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 8u47, A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Apok, Asteker, BaneM75, bankulen, BB, blue, bolimejoli, Boris90, Borski1977, Bubili, cenejac111, CHARLIE JA., Cicumile, Cirkon, comi_pfc, crnogorac, Czrweni, d.arsenal321, DaliborVukadinovic, dejan1972, Dejan_vw, DezurniOperativni, dok80, DonRumataEstorski, Dorcolac, dule10savic, dusanobr, Duschi, Džekson, esko_hz, Feller, Flanker-G, g_g, Georgius, Giskard, Goga, Gogi_avio, Hans Gajger, Helket, Hitri, iceburn, ikan, ILGromovnik, Ivica1102, jalos, jodzula, Jozo74, K2, Kajzer Soze, Kole1975, komenski, Krajišnik97, Krin, kunktator, kybonacci, loon123, LostInSpaceandTime, luka35, mainstream, MaschinenPistole, mat, MaxLevenfeld, mačković, Medojed, mercedesamg, MiGac, Miki01, Miler88, mino bosanac, moldway, monomah, morava_01, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., NeutrinoSRB, nnnnnnnnnn, oldtimer, Papadubi, Parker, pein, Piani Jazzer, PlayerOne, probisic, Radoslava, RajkoB, Remain, Rupert, sap, saputnik plavetnila, Savantije, scimitar19, septembar, Shinobi, Simonsen23, sova72, Srky Boy, Stoilkovic, strelac07, TheDictator, TRAVUNIJA, tubular, Tvrtko I, vaci, vaso1, vazduh, veljkovicdani, Vica1958, vlada035, vrgudinac, vuksa72, wolverined4, Zastava, zemljanin, ziggga, zokizemun, zule2