|
Poslao: 16 Mar 2025 17:52
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33376
|
On i dalje moze da bude transportni/putnicki, samo se promeni unutra konfiguracija.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2025 19:47
|
offline
- FAMAS

- Ugledni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2007
- Poruke: 372
- Gde živiš: Strawberry Field
|
Na Telegram grupama danas je kruzio info da je Izraelski transportni vojni avion sleteo na beogradski aerodrom
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2025 22:48
|
offline
- lord sir giga

- Elitni građanin
- Pridružio: 01 Dec 2009
- Poruke: 2438
- Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......
|
,^
Nije prvi put snimio sam jedan pre nekoliko nedelja.
Dodje jedan od dva nasa iz skopje nije se video ali se cuo pozdrav za pilote
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Apr 2025 08:26
|
offline
- mercedesamg
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2019
- Poruke: 7635
|
Kaže nadgleda, da ne kažem špjinira, Srbiju
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Apr 2025 08:59
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37689
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Apr 2025 12:10
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2910
- Gde živiš: Niš bre
|
Vraća se iz Grčke, baza Andravida.
|
|
|
|
|
|