RL-2/RL-4

5

RL-2/RL-4

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2455
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

Hvala za odgovor, to je u stvari onih 40 sati podvesenih na avion odnosno van kutije- transportnog sanduka za bese R-73 raketu ili ne?
Posle toga moraju na pregled remont?
Cisto da znam.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 988 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 13 sakrivenih i 882 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, Apok, Avalon015, awathorn, Bbbggg1979, bobomicek, Bobrock1, bojanM84, Bozjidar87, brufen, Bubimir, cekic, Cicumile, cifra, Clouseau, comi_pfc, Comyymoc, darionis, dejanlule72, Dekanovic, Deki Duga Devetka, deLacy, Dimitrise93, Djota1, Dorcolac, Dovla, Draganeli, DragoslavS, Georgius, GORDI, Hans Gajger, Jeremiah, Jester, JOntra, Josip77, Jozo74, Kajzer Soze, kibihrchak, KimiMR, kinderpingvin, kingkong1947, konstruktor, Kototamopeva, kreker, Kurgan, M74AB3, Major Tankosić, matejman, mačković, Metanoja, Mi lao shu, milanstankovic087, milenko crazy north, milutin134, Mićko, Nepopravljivi, Pero, PlayerOne, precan, raptorsi, rednap, redstar72, Remain, repac, ruma, SamoGledam, sap, sasa87, Shinobi, skok, Solunac na steroidima, sonico, Spinosa, Srki98, starlights, stegonosa, tm, tomigun, tomo2, Trpe Grozni, trutcina, v82, Valter071, VBoss, Vlada78, vladaa012, x011, Yekaterinburg, Zoca, zubri, Zukov, zvomar, Zvone