Modularna automatska puška M17 (M19)

85

Modularna automatska puška M17 (M19)

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171




Tako nekako Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • arsa  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Jun 2011
  • Poruke: 419

[quote="_Petar"]


Bogami kao da joj(pušci) drže pomen,ne deluje obećavajuće Very Happy



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39718

VTI Posle ovog specnazovca sa M84 kreću specnazovci sa M17 troica imaju 6.5 grendel i dvoica 7.62x39 dok treći sa desna duži M92

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Да ли је могуће да и даље нису одрадили нови затварач...Па мајку вам пољубим крваву неспособну. НАправили нови поклпац раван, а оставили стари тип затварача...све вас треба под катанац....

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2012
  • Poruke: 1255

...a zatvarac beo uglancan ispoliran.Kad osvoje tehnologiju kako da zatvarac bude druge „boje“ a da se ista ne skida prilikom rada onda mogu dalje.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Krusarac ::...a zatvarac beo uglancan ispoliran.Kad osvoje tehnologiju kako da zatvarac bude druge „boje“ a da se ista ne skida prilikom rada onda mogu dalje.

Нека остане бео, то је донекле и бренд заставе, али треба да га нарпаве равног, а не оваквог као код М-70, која има закривљен поклопац....Ово је спрдња од израде...просто ме мука ухвати када видим како данас та Застава ради оружје...

offline
  • Boter 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 31 Avg 2014
  • Poruke: 360

Ево опет ја да смарам мало да смањим муку и кукање колега да подијелим како размишљам... Колико ја знам Прва петолетка је радила носач затварача и затварач за М70. Ради ли и даље? Ако ради онда не видим логику да за десетак пушака Застава наручује други носач затварача прије почетка серијске производње. Носач затварача је најмањи проблем. А лијепо застава прави ове кундаке свака им част! (Може ли неко натајно да ми каже ко их прави?)

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Kundaci se orave u Bratuncu

offline
  • Boter 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 31 Avg 2014
  • Poruke: 360

Faki-Valjevo ::Kundaci se orave u Bratuncu

Хвала ето нисам имао појма добро да нисам хвалио Заставу како су им добри кундаци... Very Happy
А која фирма је у питању раде ли што и за нас обичне смртнике?

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Tehnički Remontni Zavod Bratunac

18 Dec 2024 22:26 bojank Zaključavanje topica Razlog: prazna diskusija po ko zna koji put  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 917 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 6 sakrivenih i 813 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 33 bren, airsuba, Alen1987, alternator, AMX72, Andrija357, Asteker, Bgorando, BlekMen, bojan_t, BOOM COMPANY, Bosnjo, Cigi, Cirkon, cuvarkuca, darkojbn, Demi87, desmeki, Despot1, Dorcolac, Dragon Order, dule10savic, dulleo, Džekson, ekser222, EXIT78, expanse, Ezbuck, Flanker-G, Great White, Grebostrek, Istman, Ivan Campo, ivan1973, Jager715510, jarovitt, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, kikisp, kljift, komenski, Lance Guest, LeGrandCharles, LostInSpaceandTime, luka35, M1los, MarijaC84, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, MILO-VAN, MilosKop, miso2709, Mićko, Moldovan, nenad81, Nikola93., Ns1975, nuke92, Oklopnjak, orfanel, pobeda, Resnica, RJ, rovac, ruma, S94, saki80, sap, sekretar, Shinobi, skvara, Smd, sovanova95, Srky Boy, srđan, Stefan M, stefan95, stegonosa, SympathyForTheDevil, Tastatura ratnik, tomigun, tomo2, Tvrtko I, Ugljesa99, vaci, VJ, vjetar, Vlad000, Vlada78, vpetrovic, vuk77, vuksa72, xAlex2, YugoSlav, Zorge