|
|
|
Poslao: 13 Okt 2016 20:33
|
offline
- Recce
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 18 Apr 2011
- Poruke: 6367
|
Ruku na srce, ceo projekat HP-35 je mnogo vise delo belgijanca Deudonne Saive-a iz FN-a nego sto je J.M. Browning ucinio na njemu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Okt 2016 20:55
|
offline
- Pridružio: 08 Avg 2016
- Poruke: 647
|
Inace HP 35 je nosila i naša policija kao službeno oružje. Kada sam pitao strica koje je oružje imao u policiji rekao mi je Belgijanac, Herstal. Iz toga zaključih da je HP35
Ne znam koja je tačno masa punog pistolja, ako se ne varam preko kg sigurno. Iz toga razloga ga je nekada ostavljao u stolu u fioci i nosio samo futrolu. "Otkuda neko zna da li je u futroli pistolj ?" Naravno bila su i druga vremena.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Okt 2016 21:07
|
offline
- Recce
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 18 Apr 2011
- Poruke: 6367
|
Masa je nekih 885 grama. Taj "belgijanac" je mnogo verovatnije "vojno-drzavni" M-1910/22
Browning HP-35 se kod nas nalazio uglavnom kod radnika DB
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Okt 2016 21:42
|
offline
- Bane san

- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Jul 2013
- Poruke: 3621
- Gde živiš: ZR
|
Shomy ::Recce ::Malo o uporednom testiranju nekih od najpreciznijih modernih pistolja
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Stvarno dobar članak...
Ako mene neko pita(a ne pita me...😎), moj favorit sig p210 , ne pravim pitanje.Тек мене не питају, али један СИГрачка 210-2 можда буде на продају. Наравно, регистрован и све што се подразумева.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Okt 2016 22:01
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
To je pravi alat u rukama pravog strelca je zver sa odličnim rezultatima.
Ja sam imao prilike da pucam iz jednog pristiglog iz Bosne gde su neke unproforce nafatali u špijunaži pa ih raspištoljili a SIG 210 se ne ispušta iz ruku..
Da sam brez oružja rad bi ga bio imati ali porez i ostale sulude procedure su samo dodatna smetnja za kupovinu istog..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Okt 2016 12:23
|
offline
- Pridružio: 14 Jan 2012
- Poruke: 67
|
Ljudi, znate li nekog u Novom Sadu ko popravlja
revolvere?
|
|
|
|
|
|