|
Poslao: 02 Dec 2016 18:36
|
offline
- felixTT

- Ugledni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2013
- Poruke: 328
|
Miroslav.Cvejic ::Ko tačno iz Taurusa je napisao ono o toleranciji
Taurus Brazil, oficijalna stranica, facebook
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2016 19:00
|
offline
- Pridružio: 08 Avg 2016
- Poruke: 647
|
Ako taj pistolj tj.revolver radi kako treba, a radi, ja se ne bih previše uzbudjivao.
Za drugi revolver ne razumem ni primedbu da je kupljen poslednji komad, kakve to veze ima ? Koliko sam shvatio Miroslav je zadovoljan. Kakva zamena kupljenog i koriscenog revolvera bi trebalo da bude izvodljiva ako isti funkcionise kako treba. Nije za poredjenje sa televizorom. Nismo Svajcarska ali da ne pljujemo po svemu i kod nas su garantovana prava potrosaca i ako ima opravdanih razloga treba se izboriti za njih.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2016 20:07
|
offline
- felixTT

- Ugledni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2013
- Poruke: 328
|
Serviser kaže "jedno što napišu, a drugo u praksi nema veze jedno sa drugim"... a zazor može samo fabrika riješiti novom cijevi ili burencetom..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2016 20:57
|
offline
- DVC virus

- Počasni građanin
- Pridružio: 15 Jun 2010
- Poruke: 763
- Gde živiš: Srbija
|
Ne mogu da vidim sta tacno pise kolika je tolerancija zazora na fabrickom odgovoru.
Da li je ono minimalna 0.1 a maksimalna 0.3mm.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2016 07:37
|
offline
- AcaNik

- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Feb 2010
- Poruke: 2387
|
Нисам сигуран али рекао бих да то значи да је толеранција 0,10 до 0,30 а преко 0,30 да није допустиво.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|