Pregled, čišćenje, podmazivanje i čuvanje oružja

92

Pregled, čišćenje, podmazivanje i čuvanje oružja

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Srpski Černobilj (Obrenovac)

Po vasem misljenju koje bi ulje trebao da koristim BALLISTOL ili SINOL.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2387

Брунекс



offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Srpski Černobilj (Obrenovac)

A kakva su ti iskustva sa BALLISTOLOM i SINOLOM.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

двотактол Wink

online
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3083

Jadranko1969 ::Po vasem misljenju koje bi ulje trebao da koristim BALLISTOL ili SINOL.

Користи оба. Балистол боље чисти, а Синол боље подмазује и штити. Такво је моје искуство, док Брунокс немам више жељу да користим.

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Srpski Černobilj (Obrenovac)

Hahaha,ssekir75 ali to ulje nije namenjeno za oruzije.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

твоје питање није било прецизно, зато сам тако одговорио. ево ти милан објаснио зашто Smile

offline
  • Pridružio: 16 Mar 2009
  • Poruke: 240
  • Gde živiš: Banja Luka

@Milan A. Nikolic

Koje su mane brunoksa pa nemate želju da ga koristite? Drugo sredstvo se bolje pokazalo ili ima neki veći nedostatak zbog kojeg bi ga trebalo izbjegavati?

online
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3083

Пробао сам само наранџасти Брунокс. Чини ми се да није ништа посебнији од Балистола, добро раствара чађи, али није добар као заштита и подмазивач. Није ми ни практичан као спреј, јер избацује средство као шприц а не као спреј, тако да је наношење превише везано за четкицу.

offline
  • Pridružio: 09 Mar 2013
  • Poruke: 1246

Nema tu vise prave kvalitete kao i u svemu.Nekada ste cijev karabina naspricali balistolom i nakon 10 minuta to je cudo sta je sve izlazilo iz cijevi, a posebno plava krpica,znaci otapao je i naslage bakra.Danas mozete koristiti dvotaktol,svejedno,sve vam je to isto,nevalja nista.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2322 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 4 sakrivenih i 2242 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., Akiro, alex71, ArchaBasha, Aristotle2002, Asteker, awathorn, Ba4e, bavar357, bestguarder, Bobrock1, bojan313, BOXRR, brandža84, Bubimir, CHARLIE JA., Comyymoc, curiosity, darcaud, dearg, Dejan_vw, desmeki, Dioniss, Djokkinen, Dogma21, draganca, drimer, galijot, Imperator_Aleksandr_lll, Insan, istokzapad, IvanMiletic, Jaz, Kajzer Soze, Khaless, konstruktor, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, nenad81, Nikoletina Bursac, ozzy, Pavel Medved, pein, Remain, rovac, ruma, sap, Spinosa, StankoVrankovic, superwhy, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, trutcina, v82, vazduh, VBoss, veljko82, VJ, Vlad000, Vlada78, vlado_pg, vojnik švejk, Vrač, vrlenija, Walkers, Weah88, Wepp, wolverined4, wulfy, zeka013