kako su se proizvodili/lili topovi u prvom srpskom ustanku

kako su se proizvodili/lili topovi u prvom srpskom ustanku

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2017
  • Poruke: 31

zanimame kako su se izlivali ili kovali topovi u prvom srpskom ustanku



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Kovali se od tresnje, barem u pocetnoj fazi.Very Happy



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1046 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 1 sakriven i 1028 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 4thFlavian, bigfoot, cojapop, doragan, goxin, Jester, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lotus, maksi007, milanstankovic087, Milometer, Parker, tomigun, vaci, Velibor Radoja