Avionski nisani

4

Avionski nisani

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

A Hellenic Air Force Phantom F-4E AUP flies through the Corinth Canal at 358kts,



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29315
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Jeste da je iz igrice ali lep prikaz HUD F-18 u dejstvu



offline
  • Del70 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 06 Jan 2012
  • Poruke: 358



MIG-29



MIG-29



MIG-21

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29315
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

MkII kolimatorski nišan. Lepe slike



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831


Citat:Ми-24П Украинских миротворцев в Конго.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet



Citat:F-16C / D has standard WAC HUD (Wide Angle Conventional Head-Up Display). With the arrival of LANTIRN, WAR HUD (Wide Angle Raster Head-Up Display) came into use in Block 40/42s. WAR - because the image from the navigation pod needs a wider field of view.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet



Citat:F-16C / D has standard WAC HUD (Wide Angle Conventional Head-Up Display). With the arrival of LANTIRN, WAR HUD (Wide Angle Raster Head-Up Display) came into use in Block 40/42s. WAR - because the image from the navigation pod needs a wider field of view.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1174 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 11 sakrivenih i 1079 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, AleksandarV, Andrija357, BaneM75, bigbear, bigvlada, bojank, bojcistv, BraneS, Bubimir, Cavendish, Clouseau, d29, DaliborVukadinovic, darionis, Deki Duga Devetka, desmeki, djuradj, dzoni19, Electron, ElGenius, elviper2, EXIT78, Grebostrek, igorkozar83, igorpet, Jester, JOntra, Kajzer Soze, kalens021, kikisp, kolle.the.kid, Krusarac, kybonacci, loon123, LostInSpaceandTime, Markan90, mat, maxim_von_burdengate, mean_machine, miki kv, MiroslavD, mladen.zovko, monomah, Mr. Majevica, Mrav Obrad, mrm, nebkv, neko_drugi, Nemanja.M, nenad81, NorthWind, Oscar, pajkan, Pekman, Peruta, picknick, ping15, PlayerOne, Polemarchoi, procesor, raf87, Ray1973, Robin, rovac, royst33, samsung, Simonsen23, Sky diver 29, Smiljkovich, spalev, stagezin, Stevan2026, taomaster, theNedjeljko, Topaz9, Tvrtko I, ujke, XBMC, zeka013, zokizemun, Zrcalo, zubri, 787