Sovjetske i Ruske krilate (krstareće) rakete

5

Sovjetske i Ruske krilate (krstareće) rakete

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Ako je to to onda je nisu oborili pa je slucajno pala. Nisam video ostatke posto su rekli da je Kh-22/32 ? Oni nju nemaju cime da obore zbog visine leta i onda ustremljivanja na metu svojom brzinom.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Toni ::Ako je to to onda je nisu oborili pa je slucajno pala. Nisam video ostatke posto su rekli da je Kh-22/32 ? Oni nju nemaju cime da obore zbog visine leta i onda ustremljivanja na metu svojom brzinom.
Не знам како си дошао до тог закључка, не види се скоро ништа пре експлозије.

На скоријем снимку поготка КР:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
видимо да је ракета летела преко 5 секунди после поготка, и још није пала.
Тако да је погођена КР могла да пређе пристојно растојање пре пада, и преко 2км.



online
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7697

^ Da uđe i ovo u analizu događaja - Arestovič je rekao da je pogođena, ali da je pala na ulaz.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Kasnije se morao izvinjavati i ispravljati izjavu. Neke ukrajinske stranice su kasnije pisale kako oni nisu u stanju da obore H22 odnosno nemaju čime. Ali zar ne može sa S300V?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Navodni pogodak. Odbljesak na nebu je kao na prethodnom snimku. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Stara infografika o vođenju pojedinh verzija krilate rakete "22".

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Okolina Kijeva

offline
  • 187 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 02 Feb 2017
  • Poruke: 2213

Kh 55 najvjerovatnije bez BG ispaljena u prvom talasu kao mamac da se istrosi PVO.moguce cak i da nije oborena jer ako je ne zakucaju megdje moze da zavrsi preko granice...

takodjer se vidi da su je vukli,vjerovatno je zavrsila u u jezero a ne bi je smjeli pipnuti da ima BG od par stotina KG .

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

X-101 negde na jugu, oborena od strane 208. brigade.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113996

187 ::Kh 55 najvjerovatnije bez BG ispaljena u prvom talasu kao mamac da se istrosi PVO.moguce cak i da nije oborena jer ako je ne zakucaju megdje moze da zavrsi preko granice...
takodjer se vidi da su je vukli,vjerovatno je zavrsila u u jezero a ne bi je smjeli pipnuti da ima BG od par stotina KG .

Kazu da je bila u jezeru i da je izvucena,takodje,i da je iz ranijih dana konflikta.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Region Vinice



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1331 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 8 sakrivenih i 1253 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A3C, AleksSE, Asparagus, Baždaranac, bigbear, bobor, bojan_t, bojcistv, bokicacar, burevesnik, Buzdovan, C-Gun, darionis, Desmond, draganca, DS01, Dzoni2412, ElGenius, Flanker-G, Goran_, HogarStrashni, Ilija Cvorovic, IpMan, Jeremiah, Jeremija98, Kajzer Soze, kaput21, king011, Konda, Kruger, leopard83, mercedesamg, Milanče222, Mićko, morava_01, Mrav Obrad, mrvica78, nenad81, nisamBot, nnovakis, novator, perko91, Petarvu, pobeda, Promising0, raketaš, raptorsi, repac, Rok A Bit, ruma, sekretar, Sharpshooter, Tihi86, Tvrtko I, uruk, vaci, Vanderx, vazduh, VekiJ, Velizar Laro, vidra1, Vlada76, vrag81, Zec, zlaya011, zmajbre, Zoran1959, zrno, Zvonkozvonko