Formacije Kopnene vojske

209

Formacije Kopnene vojske

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12020



Kineski oklop.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Boga mi domaćinski, naročito artiljerija.



online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22289

Onako. Rusi u brigadi imaju 36 x 2S19 (dva diviziona) + 18 x VBR.
Kinezi imaju vise tenkova i BVP-ova po bataljonu, i sveukupno vise izvidjackih elemenata.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Ima onaj aforizam da rusi u vojsci pored artiljerije imaju i ostalu vojsku

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ostalo nakon velike reorganizacije, greota se baci Smile

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12020

Meni su njihov amfibijske formacije jako zanimljive. Deluje mi da su tu bolji od ostalih.

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22289

Daj ako ih imas

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12020

A.R.Chafee.Jr. ::

Kinezi i njihove amfibijske formacije.



Evo, koja stranica napred.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

bojank ::Onako. Rusi u brigadi imaju 36 x 2S19 (dva diviziona) + 18 x VBR.
Kinezi u divizionu imaju 27 SPH, 6 VLR i 6 POLO. Ako formiraju još jedan, bili bi li-la. Mislim da su išli na masivnu varjantu zbog lakšeg komandovanja.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12020



I Strajker brigada.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 860 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 1 sakriven i 791 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arhiv, Avalon015, awathorn, bankulen, Banovo Brdo, bato_banjaluka, bojan313, bojank, boromir, Botovac, brundo65, burevesnik, cenejac111, Cirkon, Coabelgrade, DavidA, dekiz, djonsule, DJUNTA, djuradj, Dragon Order, Duck of Death, gaga23, Georgius, goran.vvv, Hans Gajger, Igor Antonic, IvanMiletic, Jomini, JOntra, kljift, kolateralnasteta, Kontrausluga, koom0001, Lazur_01, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, m94j, Magarac, Marko Marković, marko.markovic, Marko88, MarkoW, mgolub, Milan A. Nikolic, milimoj, milos.cbr, mino bosanac, miodrag, Mldo, mustangkg, narandzasti, nenomir, nuke92, OgnjenMitric, Profesor_018, Raso75, Ripanjac, Simonsen23, Stoilkovic, Superastro, Tandrkalo, Vanderx, VJ, Vlajman1957, vranjanac29, Vrač