Garda

23

Garda

offline
  • mashan 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Apr 2009
  • Poruke: 4

Pre par meseci sam ovde postavio glupo pitanje, garda ili SRO, prednosti i mane (posle sam uvideo da je glupo, babe i zabe a prica o tome je vec na drugim temama). U medjuvremenu sam aplicirao za SRO ali sam prosle nedelje saznao da je za Septembar Uredbom ministra smanjena regrutna kvota uopste pa i u SRO, iz mog mesta od nas 12 primljena su samo cetvorica, veterinari i farmaceuti, kazu da su medicinske nauke uvek potrebne i u prednosti. Ostala je Garda, Valjevo, mozda je tako i najbolje. Koliko sam shvatio prekomanda u Bgd je posle mesec ipo osnovne obuke? I interesuje me da li je neko od vas obavljao strazu u VU"Karadjordjevo", kakvi su uslovi odlaska tamo i kakvi su vam utisci?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Posle mesec i po dana? Sramota...Šta ćete vi naučiti za to vreme? Ni kondiciju nećete stići da nabijete.



offline
  • Pridružio: 18 Jul 2009
  • Poruke: 165

pa kad je rok sest meseci Smile
mozda racunajuu da onaj koji ide na redovno sluzenje vec ima kondiciju

offline
  • Pridružio: 04 Avg 2009
  • Poruke: 95
  • Gde živiš: Smederevo

Šta znam, videću kad odem. Znam samo da je tih prvih mesec i po svima isto i da posle toga ide sex, e ali ja bih više voleo da ako idem u gardu, bar odem u 25. bataljon VP nego u počasni ili daleko bilo, u "Topaloviće".

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2009
  • Poruke: 165

pa ta prva obuka nije nista strasno
tako da nemas frke Smile

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2009
  • Poruke: 758
  • Gde živiš: U drustvu Fallschrimjegera-a....

@ kecman

25 bataljon vp su profsionalni vojnici,ako odes u gradu jedino sto te vadi da ne budes na pocastima je da si nizi od 1.63 m...Smile

offline
  • Pridružio: 04 Avg 2009
  • Poruke: 95
  • Gde živiš: Smederevo

Au....odoh da se kratim za glavu.... Very Happy

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Iz perioda JNA

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011

Gardisti na Belom Dvoru 2004

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Izgledaju kao neki belosvetski plaćenici na nekom zulu ratištu a ne gardisti.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1066 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 978 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, Bo96, bojank, Borski1977, Botovac, Cirkon, Colt D, Demi87, dule10savic, dushan, Electron, Feller, Gitzherai, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, Jovan1983, Kanader, Kapetan Hadok, karakaj, kib, kibihrchak, kybonacci, Lazur_01, Lieutenant, LostInSpaceandTime, Lucky 6, LUDI, Malahit, mat, mdp92, Medojed, Metanoja, Miki281, milenko crazy north, mist-mist, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, OKT, Paklenica, pein, Permaldar, ping15, PlayerOne, Ripanjac, Seeker, Semberija, Sevatar, Sevetar, shaja1, Spinosa, stalja, stegonosa, Stoilkovic, stokssone, TangoSix, The_new_Statesman, tm, vaci, Vanderx, vathra, VJ, Vlada78, Vozd0714, W123, Wehicle, XBMC, ZetaMan, Zoca, zubri, 787