Maskirna uniforma vojnika

221

Maskirna uniforma vojnika

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2008
  • Poruke: 439

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
na poslednjoj slici se vidi kakav je predeo oko kampa u kom su pripadnici VS,mislim da se nema sta zameriti izboru uniforme



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Smole ::kao kroj sa gore pomenute slike,kao sto ima sad par generala i jos po neka muda u VS
koliko ja vidim, mirovnjaci sa slike ne nose isti kroj kao i generali. a i generali imaju dva tipa uniforme i dve share, recimo ovaj sa drikerima i ovaj bez drikera.





offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Pakistanci






Kinezi



offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Ovi Pakestanci me malo podsecaju na nase zandarme.

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2009
  • Poruke: 220

Po,klasicne kopije USA woodland-a,ali,ne izgledaju lose.Malo mi se ne svidjaju ovi borbeni prsluci.A,i ova polu-digi,kako da je nazovem,zanimljiva je.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

offline
  • Pridružio: 07 Mar 2009
  • Poruke: 236

uh, pa ovo je vec nesto. podseca malo na vegetata obrazac (sto je dobro naravno) secam se pre par godina kada je krenula cela prica o preoblacenju oruzanih snaga i verujem da niko ni u najludjim snovima nije ocekivao ovo. vidjam cesto na televiziji i internetu (uglavnom oficire) u novim uniformama, sto je dobro mada papazjanija vlada i dalje. samo napred

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

ovo je sa proslogodisnjeg PARTNERA.....na tom standu je svaka uniforma imala amblem 63ceg i VS.... Ziveli

offline
  • Pridružio: 07 Mar 2009
  • Poruke: 236

steta, bas mi se svidela. ko stanca ovu?

offline
  • Pridružio: 01 Jun 2006
  • Poruke: 2055
  • Gde živiš: Malo tamo malo vamo

Ruske nove uniforme koje kako kazu ce uci u upotrebu, bilo je vec nekih slika ali cini mi se da je ovo malo razlicitija kamuflaza...





















@russia english

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 988 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 973 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Cicumile, DDragoje, Dzuki, Ice, sales, saputnik plavetnila, scimitar19, Siti2, Slingshot, Srki98, tooljan, tooooom, zzapNDjuric99