Vojska Crne Gore

66

Vojska Crne Gore

offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Već bilo riječi o tome.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • FOX  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2009
  • Poruke: 281

bilo je rijeci o Zetrosu a ne o Unimogu koji se tek ovih dana pojavio
Unimog U serije

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

samo sto je u zelenoj boji bez dodataka, samo ima putnicku kabinu bez ikakve je nadogradnje



offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

Još ranije je ovo vozilo stiglo u VCG. Bilo njegovo predstavljanje u kasarni Milovan Šaranović. Mora da su ih još naručili.

offline
  • Pridružio: 01 Jun 2007
  • Poruke: 264

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Rave92 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Jul 2007
  • Poruke: 20

grbe ::Još ranije je ovo vozilo stiglo u VCG. Bilo njegovo predstavljanje u kasarni Milovan Šaranović. Mora da su ih još naručili.

Je li ima tekst negdje o tome da se moze dodati na wikipediji?

offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

Pa ima slika još od ranije. Ali sada nema šanse da mogu da je nađem. Između ostalih, na jednoj je Lomi i ministar odbrane pored tog vozila u kasarni M.Šaranović.

Dopuna: 12 Mar 2010 18:32

THE_GLAWAT ::http://www.youtube.com/watch?v=ARW6n7dVzJ8
Samo jos da su prikazali u sta se gadje.

offline
  • Pridružio: 01 Jun 2007
  • Poruke: 264

evo malo slika iz Avganistana:





offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

THE_GLAWAT ::evo malo slika iz Avganistana:


Nesto nisam siguran da su crnogorci.. Dje su im mobilni i trenerke? Very Happy

offline
  • snik 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 21 Apr 2009
  • Poruke: 450

Zašto nose M 70 a ne H&K?

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2008
  • Poruke: 847
  • Gde živiš: RH-ZG

snik ::Zašto nose M 70 a ne H&K?

čekaju ВХС Zagrljaj

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1661 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 6 sakrivenih i 1573 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Apok, BaneM75, bestguarder, Borkanović, boxbole, brufen, Bubili, Buzdovan, C-Gun, Chainsaw, CHARLIE JA., cifra, crnogorac, darionis, Dejan_vw, Djota1, DJUNTA, doktor097, Dolinc, Dorijan Grej, Dr.Strangelove, drimer, dule10savic, efektiva, goxin, Iskander, Ivoo, Jaxupa, JOntra, Jozo74, K-1A, Krin, leopard83, Lep1na, Lošmi, M74AB3, M855, mackenzie, MadMike, Mae, Mcdado, mean_machine, mercedesamg, miki kv, milanpb, mile.ilic75, Milometer, Milos1987, Moldovan, nedeljkovici, neko_drugi, nelezele, nenomir, Niki2024, Nomica, OKT, OldKresoje, Orc, Parker, Pavel Medved, pein, Pekman, Piani Jazzer, proka89, Pururin, Radio operater, repac, royst33, SANDRO1973, sap, Sevatar, Singidunumac, tomigun, vathra, Vlada1389, Vlada76, voja64, YU-UKI, Zavulon, Zoca, Žrnov