Vojska Crne Gore

86

Vojska Crne Gore

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2010
  • Poruke: 2398

Ма ништ' ово не ваља браћо... Приметан мањак свемирско-АБХ зелене, крагница и опасача.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Jun 2007
  • Poruke: 264























































offline
  • Pridružio: 28 Feb 2009
  • Poruke: 871
  • Gde živiš: najlipsi grad na svitu

uniforme su multicam sare koje sije hrvatska firma kroko

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

Znači crnogorska vojska ima najnaprednije uniforme na Balkanu i šire.

offline
  • Pridružio: 21 Avg 2011
  • Poruke: 134

To je više policija nego vojska...

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2009
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: Kastela

koja firma radi kacige za vcg?

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Janko ::To je više policija nego vojska...

To sam baš hteo napisati. Nešto na fazon srpske žandarmerije.

offline
  • Pridružio: 08 Jul 2009
  • Poruke: 926

Ko ne bi mogao pristojno opremiti 2094 vojnika?
Sljemove radi isto neka firma iz Hrvatske.

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2010
  • Poruke: 2398

Па ако земља од 600-700 становника може да опреми 2100 војника, не знам зашто земља са 7,5 милиона становника не може пристојно да опреми 20 и кусур хиљада војника.

Јесте да тренутно ВЦГ више личи на полу војску-полу полицију, али макар су пристојно обучени и наоружани.

offline
  • Pridružio: 01 Jun 2007
  • Poruke: 264

suponik ::Ko ne bi mogao pristojno opremiti 2094 vojnika?
Sljemove radi isto neka firma iz Hrvatske.


Mislim da je i Mile Dragić učestvovao u nabavci nove opreme.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1312 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 7 sakrivenih i 1223 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 9k38, AleksSE, Asteker, BasCelik, Baždaranac, Belac91, blatruc82, bojan313, Bubimir, Ciri1994, d29, debeli, Dejan_vw, Dekanovic, Denaya, desmeki, Djokislav, dolinalima, dule10savic, Dungorth, duro1990duro, ElGenius, Ezbuck, Feller, Flanker-G, Georgius, Glavonja049, goxin, gregorxix, GveX, Hans Gajger, ILGromovnik, Incognito, Jecmendo, Jester, Jomini, K-1A, Kaplar2, karevski, Koplje, kripo, lafa008, LostInSpaceandTime, Makarid, Medojed, milenko crazy north, Mitogna, Mićko, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mrvica78, nekdo, nezavisni mislilac, Niki2024, Nomica, OKT, opt1, Orc, Pekman, repac, S-lash, SDsd, Semprini, Sirius, skok, ss10, stegonosa, superwhy, Tihi86, Valter071, Vasilije74, vathra, Vlada78, VNVK, Vojkan Petrovic, zdrebac, Zmaj Tolak, zorska, 2001, 79693