Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

189

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2011
  • Poruke: 211

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je ovde lud Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nisam stigao da procitam, ali vidim da se pominju i Sabic,Voja,Lazanski....



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Трагедија.

Pilot se ubio zbog smanjenja plate!

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2013
  • Poruke: 137

zixo ::Трагедија.

Pilot se ubio zbog smanjenja plate!

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Tuuuga...
Da li neko zna kolika je plata recimo jednog majora-pilota?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Србија лагано клизи у НАТО

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

lakibatica ::
Da li neko zna kolika je plata recimo jednog majora-pilota?


Kurir pise da mu je plata posle smanjenja i bez dodataka za dezurstva bila 78 000 rsd, a dodaci za dezurstva do 12 000. Covek je izgleda uzeo kredit za stan, plus se dodatno zaduzivao i ulagao na berzi valjda, pa je i tu pukao. Barem tako pisu u Kuriru. Ako su podaci za majorova primanja tacni, mogu samo da kazem da mnogi u Srbiji zive sa daleko manjim primanjima.

U svakom slucaju saucesce porodici.

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 1720
  • Gde živiš: U koloniji po imenu Republika Srbija

НАТО и Војска Србије – ко кога контролише и прегледа и ко коме командује

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Intervju koji je Sreto Malinovic dao za Fonet

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

virked ::НАТО и Војска Србије – ко кога контролише и прегледа и ко коме командује

Još u tekstu fali Genšer,Papa,Klinton,De Mikelis,Toni Bler,masoni,rotarijanci...nekima nije javljeno da je pao Berlinski zid! A Sreto je potpuno u pravu!

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Voja1978 ::Intervju koji je Sreto Malinovic dao za Fonet

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Izmedju ostalog je indirektno potvrdio ovde vec iznete sumnje, a to je da se 18101 cerupa u nedostataku delova za ostale

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1023 korisnika na forumu :: 112 registrovanih, 9 sakrivenih i 902 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 9191vs, A.R.Chafee.Jr., Alen1987, alex71, ALFASPORTIVO, Antoni S, Apok, Arsenije, Avalon015, b_z_b, Banovo Brdo, bojankrstc, bojanM84, bokicacar, boromir, branko7, bukefal, C-Gun, celt, cenejac111, Ciri1994, Coabelgrade, CrazyDiablo, Dare, Darth Wader, DeerHunter, dekiz, Denaya, Despot Đurađ, Dimitrise93, Djokislav, Djota1, doktor1964, Dzuki, ekser222, ElGenius, esko_hz, Gitzherai, GORDI, Grebostrek, HogarStrashni, Ivan Campo, IvanMiletic, Jester, Jomini, K-1A, kaisarevic1, kaput21, Khaless, Kole1975, kybonacci, Lucije Kvint, marec, Marko Marković, max power, maxim_von_burdengate, Mi lao shu, miki69, milenko crazy north, Miler88, milivoje_vatrogasac, mm1811, Natuzzi, Nele79, nikolapetkovic, niksa517, nixos, nnovakis, opt1, ozzy, partyzan, pein, Permaldar, Pero, Piicoki, Pilence, Pilot-1, Prečanin30, Prle90, radovanstojkov023, RD84, rodoljub, royst33, S2M, sabros, Sale0501, sap, Sharpshooter, sickmouse, Sirius, Siti2, Solunac na steroidima, stingD, Stoilkovic, Tafocus, TBoy, Tribal, Tvrtko I, UAV operator, vaci, Valter071, Velizar Laro, VJ, vjetar, vobo, Vrač, vrgudinac, |_MeD_|, 79693, 800077