|
|
|
|
|
Poslao: 10 Dec 2008 21:08
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13017
- Gde živiš: Srbija
|
Ratnice valjda se i nas sunce malo da obasja.
Lepo su leteli iznad N.Sada, par valjaka 29-ke, ma lepo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Dec 2008 22:36
|
offline
- Boba-No1

- Super građanin
- Pridružio: 25 Jan 2007
- Poruke: 1416
- Gde živiš: Nova Pazova
|
Leti se skoro kao u "sretna vremena", moglo bi se ceo dan pisati.......
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Dec 2008 22:41
|
offline
- Dicus

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Okt 2008
- Poruke: 3110
- Gde živiš: Beogard
|
jest leti se baš dosta tako da i ja mislim da ovo prijavljivanje letova polako gubi smisao
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Dec 2008 09:03
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Citat:jest leti se baš dosta tako da i ja mislim da ovo prijavljivanje letova polako gubi smisao Smile
Dicus-e mogao bi da stavis neku fotku znamo da si bio ovih dana na Bataji
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2008 12:37
|
offline
- Leonardo

- Moderator u penziji
- Pridružio: 17 Maj 2007
- Poruke: 13842
|
Obicno ih cujem i posto mi terasa nije bas na najboljem mestu prelete dok ja izadjem. Sam sam ga uspeo lepo videti.
Mig-29 .
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2008 20:31
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33447
|
Da bilo je iznad ZR oko pet popodne vec pao mrak,migonja onako sa sve upaljenim svetlima
|
|
|
|
|
|