Nasi vojni avioni negde iznad nas

41

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Ja sam uspio vidjeti samo 4-5,jedan je bio bliže od ostalih i vidio sam da je u nekoj maskirnoj šemi.Ako uzmeš u obzir da sam bio u vozilu koje se kretalo brzinom između 80 i 100 km/h,dobro je da sam i to vidio Smile



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Cenejci, Cenejci...pa zar i po ovakvoj vrucini Smile



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Juče popodne jedan kurur zujao je sjeveroistočno od Banjaluke.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Данас око 9 сати сам видео између Н. и С. Пазове Г-4 у прилазу за слетање.

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2009
  • Poruke: 72
  • Gde živiš: Futog

Danas iznad Futoga u par navrata G-4

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13028
  • Gde živiš: Srbija

alfa91 ::Danas iznad Futoga u par navrata G-4

Pa kako nije jos malo produzio !

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Danas jedan školski avion (neznam tip) letio veoma nisko (možda 30-40m) sjeveroistočno od Banjaluke,a nešto kasnije letio je jedan UH-60 Iz pravca sjevera ka jugu.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Јутрос ме је пробудио млазни авион (нисам стигао да видим који тип је у питању), а око 11.00 сам видео Ми-8 како прелеће преко мог краја града.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Kos93 ::Јутрос ме је пробудио млазни авион (нисам стигао да видим који тип је у питању), а око 11.00 сам видео Ми-8 како прелеће преко мог краја града.

ccc nisi prepoznao po zvuku?@TOP GUN-e jesam ja rekao da se za ovo uvode kazneni poeni Mr. Green

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2009
  • Poruke: 72
  • Gde živiš: Futog

vlada78 ::alfa91 ::Danas iznad Futoga u par navrata G-4

Pa kako nije jos malo produzio !

Blizu je granica, pa da nam se ne uzbune komsije Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 982 korisnika na forumu :: 122 registrovanih, 6 sakrivenih i 854 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, airsuba, ALEXV, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, avijacija, Baždaranac, Bobrock1, boj.an, bokicacar, boromir, borya90, boxbole, BOXRR, branko7, branko87, brufen, BSD, Burovnyak, Car89, carinko, cenejac111, chichabg, Chileee, cifra, Ciri1994, Cirkon, Comyymoc, Daba75, Dare, dd201176, dekan.m, Deki Duga Devetka, deki1001, denisnapast2015, Despot Đurađ, Df410, Djole3621, Dragon Order, dunavzed, dusanobr, Dzambas, Dzoni70, Džekson, eagle.rs, ekipo26, ElGenius, feanor, free, Frunze, Glavonja049, Goksi95, Gosha101980, goxin, Hans Gajger, howyesno, Hyde, ivan1973, Jaxupa, Jeremiah, Kajzer Soze, Kaponi, kinderpingvin, knutveliki, komenski, komsija1, Kozi-RS, Krusarac, LeGrandCharles, lord sir giga, Lucije Kvint, M74AB3, madza, Maki1981, Marko Marković, marko.markovic, markolopin, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, miki kv, Mile14, milenko crazy north, Miler88, milimoj, Milos ZA, Moldovan, nebkv, nebojsag, nenad81, novator, OgnjenMitric, oldtimer, Orc, Outis, panonski mornar, peho_atropin, ping15, pristinski korpus, proka89, raf87, royst33, samo_srpski, Savantije, Siti2, sonico, Spinosa, stegonosa, stibium51, vaci, Vanderx, vidra1, VJ, Vlad000, Vladko, Walter Kurtz, wolverined4, Xland, Zmaj Tolak