Nasi vojni avioni negde iznad nas

31

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8222

Pa MIG-21.



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Da, da..lete svaki dan!



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Lepo , vidis ja sve mislio da ne lete....

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Upravo je nesto proletelo u pravcu Batajnice, nazalost nisam uspeo da vidim sta. GUZ - Glavom U Zid

Dopuna: 05 Maj 2010 9:31

Oko 8.40 je ovde proleteo An-26!

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

Iznad B.Palanke u 10,10 malo je letela Cesna, mora da je sa Ceneja dosla.

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Ovde kod mene one bas cesto lete.

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2008
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Backa Palanka

И ја сам је вид'о. Појавила се ниоткуда, к'о Индијанац. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2009
  • Poruke: 1038
  • Gde živiš: gde stignem

98.ab sa Orlom...

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

danas su grmele dvadesetjedinice....cak i po koj manevar na maloj visini...ma milina Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Upravo je jedan G-4 proleteo za Novi Sad, imam snimak!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1554 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 9 sakrivenih i 1460 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 6footboy, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, alternator, Apok, ArchaBasha, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, bpop, Ca6otep, cenejac111, Cirkon, Dare, Djokislav, djonsule, Doc, Doca, Duce, dule10savic, DuškoMraz, g_g, Gitzherai, Grebostrek, Hans Gajger, havoc995, helen1, Helket, iceburn, igorkozar83, Ikica977, ILGromovnik, istokzapad, JOntra, konstruktor, Kototamopeva, kreker, kunktator, Kurgan, Lazur_01, leptirleptir, LostInSpaceandTime, M74AB3, markolopin, mačković, Medojed, miki69, mm1811, Moldovan, mrvica78, Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenad81, neutrino, opt1, Oscar, padamacki, Parker, Piani Jazzer, pirke96, pisac12, PlayerOne, pobeda, Ray1973, S-G, scimitar19, Semberija, StalniPromatrač, strn, synergia, Szigetwar, uruk, Veless, VJ, vlahale, Warrior, XBMC, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, 1324