|
Poslao: 18 Sep 2024 22:45
|
offline
- mercedesamg
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2019
- Poruke: 7065
|
Trenutak pogotka u Brjansku
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 18 Sep 2024 22:59
|
offline
- Pridružio: 02 Sep 2024
- Poruke: 64
|
- 34Ovo se svidja korisnicima: mkukoleca, zillbg, Krusarac, Antic Milan, Milos1977, Bobrock1, yrraf, kolle.the.kid, jukeboxer, raketaš, raptorsi, zlatkoa987, udbas, vladulns, ladro, Milos82, Prašinar, powSrb, gomago, amilutinovicc, mocnijogurt, Singidunumac, vlad4, Metanoja, 187, misa2, Mediator, styg, kokodakalo, GORDI, zixmix, Alibaba1981, kre10oid, Griffon vulture
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Evo ja zivim u Hrvatskoj gdje je vecina stanovništva proukrajinski, iako je to sa vremenom opalo, siguran sam da ima dosta i prorusa, ali sute. Sebe nisam smatrao proukrajinski ni proruski na pocetku rata, a ni danas. Gledam ovaj rat kao tragediju gdje se dve najvece slovenske nacije medusobno unistavaju.
Od prvog dana tvrdim i stojim iza tih rijeci "Rusija ne moze niti bude izgubila ovaj rat"! Ne moram ni pisat da ovaj moj stav ulazi u kategoriju "jako nepopularno misljenje" barem ovde gdje ja zivim.
Iako nemam nikakve veze sa Rusijom ni Ukrajinom, osim sto sam za vreme SP u nogometu bio u Rusiji(jako pozitivno iskustvo drzavom i ljudima) ipak me boli kad vidim sta se desava gotovo 3 godine. Svako malo se nadam da je krenulo urusavanje fronta i da je kraj blizu i onda opet corak.
Ovo je jedini forum gdje sam poceo pisati, glavni razlog su strucni forumasi, odlicne informacije i da nije zatrovan jednoumljem. Vecina forumasa ovde naginje prema Rusiji, ali se toleriraju i komentari koji nisu uvijek proruski i to je je veliki plus. Nikad nije dobro kad samo gutas informacije "svoje" strane. Barem ja tako gledam na stvari.
S obzirom da se ovde neki na kritike prema Rusiji odnose kao da je rijec o napadu na njih osobno, odlucio sam se vratit samo na citanje. Sve sto sam napisao danas, stojim 100% iza toga i nikad mi nije bila namera dizat tenzije na forumu, zato sto iznosim svoj stav za kojeg mislim da ima temelje i argumente.
Bez ljutnje i pozdrav svima.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Sep 2024 23:30
|
offline
- Pridružio: 09 Sep 2014
- Poruke: 1526
|
Руска авијација наставља да изводи прецизне ударе ваздушним бомбама од три тоне на привремене тачке размештаја Оружаних снага Украјине у Волчанску.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Моћан снимак: како Ваздушно-десантне снаге уништавају немачке „Мардере“ и трупе које покушавају да се пробију до Глушкова у региону Курск
▪Гардијски падобранци 56. Ваздушно-десантног пука ватром сусрећу НАТО опрему и нацисте, уништавајући их.
▪Прво је оператер јуришног дрона ударио у борбено возило пешадије, а онда је Мавик долетео и докрајчио десант.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2024 08:42
|
offline
- Pridružio: 18 Nov 2022
- Poruke: 283
|
vathra ::Кубовац, не ради се о томе.
Већ сваки пут кад се деси овакав догађај појави више чланова који никад, али заиста никад не пишу, напишу у поруци да су проруски, али да је ово забрињавајуће итд.
На то се односи коментар термина "забринути проруси".
Не односи се на чланове са дужим стажом и анализу и коментаре догађаја.
A sta da komentarisu u medju vremenu
Da li su Rusi osvojili Nedjinu ili Miletovu livadu...
Sta je uporedivo sa ovime u poslednoj nedelji da su Rusi uradili ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2024 09:26
|
offline
- haris1913

- Građanin
- Pridružio: 26 Jun 2016
- Poruke: 67
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: laurusri, Panter, Areal84, kubura91, jammedrudder, rovac, Mcdado, ds69, bestguarder, styg, Trinitron1
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
dosadni ste,
rusi izgube avion,woooo,rusi debili nesposobni,
ukrajinci izgube f16,pa dobro,desava se
simptomaticno,kao da se namerno plasira narativ.......
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2024 09:29
|
offline
- procesor

- Super građanin
- Pridružio: 06 Feb 2010
- Poruke: 1154
- Gde živiš: RS/BiH
|
I dalje je jako zanimljivo kako Rusi skoro pa odmah objave video sa mjesta pogotka uz prikladne komentare.
Sto se tice drona koji je pogodio magacin po zvuku je definitivno mlazni pogon a ostaje pitanje da li je dron ili nesto drugo krstarece.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2024 09:34
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 26972
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
šumar bk2 ::Izvinjavam se na off-u
Sirius ::
Pre tridesetak , tačnije dvadeset i osam godina, kod Paraćina. Kraj OT.
Posetilac1 je sigurno mislio na onu eksploziju iz 2006. godine.
Da, ja sam se zabrojao. Moja greška u brzini. Izvinjavam se.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2024 09:35
|
offline
- stegonosa

- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Avg 2008
- Poruke: 8013
|
To funkcioniše u oba smera.
Mnogo ima navijanja na temi, kao da će bilo šta što se ovde napiše da utiče na sam sukob. Imamo sreću što nismo umešani i što možemo da pišemo šta hoćemo.
|
|
|
|
|
|