Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2026. komentari

587

Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2026. komentari

online
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27363
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Citat:kobaja77
A ja sam ubedjen da bi Ukri vec odavno potpisali sta god Rusi zele, ali ne mogu, jer im drugi kapu kroje, tako da manite se mlacenja prazne slame i razmisaljajte realno, osim ako ne radite po zadatku, kao rekoh, onda je sve jasno.
Pozdrav svima


А мени је та теорија (цео свет је понавља као мантру) некако исувише провидна. Не мислим на тебе јер је сигурно ти ниси ставио на сто први. Много лако је прихваћена. Понеко је умота у прокси рат и то је већини сасвим довољно. Можда звучим старомодно, али мржња која се у Украјини генерише већ деценијама сасвим је довољна да они сами крену у то лудило. После је лако било и Регану, и Нуландовој, и Сорошу, и ко зна коме све не, да их само мало охрабре и гурну.
ПС
Истина је да им сада други капу кроје. Али до тог амбиса су стигли мање-више сами уз та дискретна хушкања. До сада.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 141

Sirius ::

А мени је та теорија (цео свет је понавља као мантру) некако исувише провидна. Не мислим на тебе јер је сигурно ти ниси ставио на сто први. Много лако је прихваћена. Понеко је умота у прокси рат и то је већини сасвим довољно. Можда звучим старомодно, али мржња која се у Украјини генерише већ деценијама сасвим је довољна да они сами крену у то лудило. После је лако било и Регану, и Нуландовој, и Сорошу, и ко зна коме све не, да их само мало охрабре и гурну.
ПС
Истина је да им сада други капу кроје. Али до тог амбиса су стигли мање-више сами уз та дискретна хушкања. До сада.


Ja sam mislio konkretno na rat - u smislu da ga oni sad ne mogu okoncati i sklopti dogovor sa Rusima sve i da zele, a velika vecina ga tamo sigurno i zeli, ali ih samo mrak moze pojesti ako to javno izgovore.
A sto se tice ovog drugog, pa u nacizam su oni odavno krenuli da klize, mislim da je velika vecina ovde vec odavno zaboravila onu njihovu narandzastu revoluciju i Juscenka, a to je pripremano malo duzi period, nije se moglo spontano organizovati. Cak su i oni nasih iz Otpora sa onim stisnutim pesnicama isli da i obucavaju.



online
  • Pridružio: 18 Nov 2022
  • Poruke: 338

Vise bih uporedio sa time da te ujedaju pcele dok vadis med iz drveta.

Ima odredjen broj ujeda posle koga postaje opasno a ne samo neugodno

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1082 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 11 sakrivenih i 962 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, AC-DC, ALEKSICMILE, ArchaBasha, Ares12356, Aristotle2002, Asparagus, AudioTehnica, awathorn, Ba4e, bobor, Bojan198527, bojan_t, bounty hunters, branko7, branko87, Brankojle, Buzdovan, Car89, Chainsaw, cinoeye, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, CrveniSolaris, Czrweni, dane007, Dare, Dolinc, doragan, Dorcolac, Dragon Order, drimer, dule10savic, DuškoMraz, Electron, geo.dule, Giskard, Glavonja049, goran.vvv, Great White, Guster25, HrcAk47, Ivan Germanovic, ivran064, Jozo74, Kajzer Soze, kalens021, Kawasaki1000, Koser, kozhedub, kybonacci, ladro, lcc, LeGrandCharles, lima, magyar, Marko Marković, mat, Medojed, miki kv, mikoyan21, Milan A. Nikolic, Milometer, MilosM, Mirage 2000N, mishkooo, Mitch22, neko iz mase, Obrenovic, OgnjenMitric, Orijen, Petarvu, Pilence, pristinski korpus, procesor, Radoslava, Ray1973, RiV, rodoljub, S-G, samo_srpski, sap, Semberija, Shadow soldier, Sirius, SirOliver, skok, Sonic, SOVO515, stevanito, Stojan Mrsavi, TangoSix, Topaz9, Troja, tubular, ujke, Urke_82, vathra, vdeki, Velizar Laro, VJ, Vladoj, wolverined4, Zec, Zmaj Tolak, zorska, Zvonkozvonko, Đurđevdan