|
Poslao: 03 Avg 2014 20:18
|
offline
- i.senica

- Ugledni građanin
- Pridružio: 23 Jan 2014
- Poruke: 320
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
"Рука у Мотороллы зажила (даже раньше ожидаемых сроков) и он возвращается на Донбасс."
Na bojišnjicu izgleda dolazi i "Motorola".
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2014 20:19
|
offline
- Pridružio: 26 Jun 2013
- Poruke: 69
|
Milan A. Nikolic ::Колона (хунтине трупе) вишецевних бацача СМЕРЧ иде ка Доњецку
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ukrajinska vojska me podseca na napad SAD na Irak 2003e. Spali sve do temelja pa cemo posle misliti sta dalje. Razlika je samo sto SAD zaboli za Irak, ali je DNR i LNR srce Ukrajine.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2014 20:26
|
offline
- Pridružio: 27 Jul 2014
- Poruke: 83
|
dobri covek ::A03-D ::dobri covek ::Može li neka dobra duša da mi objasni ćime ovo umotavaju kundak puške.
Pretopostavljam da je u pitanju "Esmrahova poveska", ali ... ima li bilo koji znalac njihovih navika i običaja
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Trake koje obmotavaju su gumirane. Razlog upotrebe: kada nisanis naslonis obraznu kost (zygomatic) na kundak. Prilikom ispaljenja dolazi do trzaja puske sto znaci i da obrazna kost trpi mali udar. Ne veliki, ako ispalis stotine metaka bol se pomalo oseca.
Hvala, ali za, ti udarci i neudobnosti, zar to ne ide u sastavni deo rata? Velika većina fotografija koje prikazuju slike iz tog kraja, prikazuju upravo to, prvi zavoj nabijen medju stranice "okvira rama" kundaka, a okolo već pominjana traka. Da li je samo u pitanju udobnost ili pravilo?
Nema problema dobri covece.
Za Tvoje pitanje "zar to nije deo rata" odgovoricu sa nekoliko pitanje i ujedno odgovora:
- Da li se moze ratovati bez marame, naocara ili trake za glavu? Moze.
- Da li se moze ratovati bez branika za lakat ruke na koji se oslanjas kada pucas? Moze.
- Da li se moze ratovati bez branika za koleno noge na koje se oslanjas kada pucas? Moze.
- Da li se moze ratovati bez "jurisnog" prsluka? Moze.
- Da li se moze ratovati rukavica sa odrezanim prstima? Moze.
Varovao ili ne pojedini ljudi pokusavaju da i ratne situacije u kojima je sami zivot u pitanju nacine komotnim i podnosljivim koliko je to god moguce.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2014 20:46
|
offline
- Pridružio: 07 Jun 2014
- Poruke: 1275
|
Gađanje pozicija Ukrajinske armije :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2014 20:47
|
offline
- Pera Ždera
- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Sep 2013
- Poruke: 3447
|
"Miting u Slavjansku: Donbas je Ukrajina!"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2014 21:20
|
offline
- stalker
- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Feb 2010
- Poruke: 3617
|
Pera Ždera ::"Miting u Slavjansku: Donbas je Ukrajina!"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Плитка поЈезија....
Шлагер Расмсусен има доказе да је самоодбрана срушила авион, али их није понудио
опширније: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
НАТО ће саставити нове одбрамбене планове у вези са Руском политиком према Украјини, саопштио је Андрес фог Расмусен у интервјуу листу Midi Libre, преноси Итар-тас.
опширније: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Очигледно ови стари офанзивни не функционишу...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2014 21:48
|
offline
- Pridružio: 19 Jul 2012
- Poruke: 1173
- Gde živiš: Banja Luka
|
Citat:Један од заробљених је и Србин Дејан Берић.
Nepotvrđena vijest...oslobođen je.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Avg 2014 21:56
|
offline
- MiG-29M2

- Građanin
- Pridružio: 02 Sep 2012
- Poruke: 299
- Gde živiš: Moskva, Rusija
|
- 14Ovo se svidja korisnicima: amir3045, DARKMEN22, amaterSRB, deri3891, sezan, Warrior, objekat 505, Lieutenant, buster, mungus, ninoslav1011, markus, veljko82, marjef
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
@добри човек
Citat:Kolega marjef, hvala. Već sam pomislio da niko ne čita ono što ja pišem.
Има нас још који читамо, само се не убацујемо у расправу, не исплати се
|
|
|
|
|
|