|
Poslao: 29 Jun 2014 23:41
|
offline
- Iskander M

- Super građanin
- Pridružio: 05 Jul 2012
- Poruke: 1240
|
Napisano: 29 Jun 2014 23:40
Представник милиције народа, рекао је да је у војној јединици је вероватно даљински експлозија."Војници су напустили део и одмах након тога почела да експлодира муниција. Изгледа да су подривање даљински "- рекао је за РИА Новости очевидaц
Dopuna: 29 Jun 2014 23:41
Милицијa тврди да украјинскa војска користи хемијско оружје
Према самопроглашене челу Народне Републике Доњецк Паул Губариов, два војника су отровани након печења пара фосфора. Једна од жртава је у веома тешком стању.
Шеф самопроглашене Народне Републике Доњецк Губарев Павла изјављује да украјински војска користи против милиција репозиторијуме Семеновка, хемијско оружје, постоје жртве.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Jun 2014 23:42
|
offline
- Pridružio: 05 Nov 2008
- Poruke: 292
|
monomah ::da li neko moze da mi kaze da li postoji mogucnost da se putem stigne od luganska ili donjecko do slavjanska.
Letis za Moskvu ,onda do granice sa Ukrajinom ,onda pjehe polako ...do Luganska ili vec gde hoces
A sto tibi da ides da s eboris tamo
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jun 2014 00:13
|
offline
- Patak Daca

- Počasni građanin
- Pridružio: 14 Feb 2012
- Poruke: 885
- Gde živiš: Beograd
|
17:13 - FORMIRANA BEZBEDNOSNO-INFORMATIVNA SLUŽBA NAOCIONALNE GARDE
Ministar odbrane Ukrajine Arsen Avakov formirao je odeljenje bezbednosno-informatinvne službe unutar jedinica Nacionalne garde.
Oni će biti zaduženi za protok informacija, interakciji i operativnim režimima upravljanja informacijma o sukobima.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jun 2014 00:19
|
offline
- monomah
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 05 Nov 2012
- Poruke: 621
|
dobio sam objasnjenje vec preko pp(hvala kolegi),ne zelim da idem tamo nisam lud vec me zanima kako da i pored blokade oni i dalje imaju onoliko oruzja.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jun 2014 00:52
|
offline
- Cufo

- Počasni građanin
- Pridružio: 21 Feb 2012
- Poruke: 940
- Gde živiš: Whitecity
|
djox ::Citat:Girls take up arms to fight Ukrainian army in Donbas.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
E,sad su "separatisti/teroristi" zesce nagraisali!Cenim da ce ova elitna,prekaljena jedinica(kako su mi mnoge zene licno rekle:jaceg,pametnijeg i sposobnijeg pola)silovitim udarom na odabranu tacku odbrane napraviti veliku bresu u frontalnoj liniji neprijatelja kroz koju ce nagrnuti ostale snage kao nezadrziva plima i sve ce biti gotovo za nekoliko casova...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jun 2014 01:48
|
offline
- Slobodarko
- Elitni građanin
- Pridružio: 01 Jun 2013
- Poruke: 2467
|
Viktorija Njuland je imala ponovo trenutak ludila u Ukrajini i ko ima stomak neka procita kako funkcionise kolonijalni USA rezim u Ukrajini. izvor je drzavna agencija za borbu protiv korupcije ili nesto slicno :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Sastala se sa poslanicima sadasnjeg rezima i sa poslanicima partije regiona i osula paljbu fucking regime , fucking Yanukovich , necu tolarisati bilo kakve kritike na racun Porosenka , nikakve pretnje majdanom. Rekla je da je imala isti razgovor i sa partijom Julije Timosenko i da se ona smirila i nema vise nikakvog spominjanja novog majdana. I posle bica je izvukla i sargarepu i rekla da ce u slucaju ako se partija regiona bude konstruktivno ponasala da ce reci Porosenku da raspise prevremene izbore za vrhovnu radu i da ce oni biti pomilovani kao pripadnici fucking Janukovicevog rezima. Za pocetak na jugoistoku moramo unistiti sve teroriste i pobunjenike pa cemo onda odlyucivati o nekoj decentralizaciji i pravima regiona. I na kraju kada je shvatila da je preplasila poslanike je rekla da se vec sluzila neformalnim recnikom u razgovorima sa politicarima u Ukrajini i da to daje rezultate.
Ona nece tolerisati , ona ih postrojava i psuje , ona ce raspisati izbore , ona govori o unistavanju na jugoistoku , ona ce odlucivati o decentralizaciji i pravima regiona ... Kako se nije nasla neka zena medju tim poslanicima koja je u doba SSSR-a bila bacacica kugle ili dizacica tegova pa da je zalepi preko tih lajavih usta i da obrise pod sa njom
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jun 2014 03:57
|
offline
- Pridružio: 05 Nov 2008
- Poruke: 292
|
Slobodarko ::Viktorija Njuland je imala ponovo trenutak ludila u Ukrajini i ko ima stomak neka procita kako funkcionise kolonijalni USA rezim u Ukrajini. izvor je drzavna agencija za borbu protiv korupcije ili nesto slicno :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Sastala se sa poslanicima sadasnjeg rezima i sa poslanicima partije regiona i osula paljbu fucking regime , fucking Yanukovich , necu tolarisati bilo kakve kritike na racun Porosenka , nikakve pretnje majdanom. Rekla je da je imala isti razgovor i sa partijom Julije Timosenko i da se ona smirila i nema vise nikakvog spominjanja novog majdana. I posle bica je izvukla i sargarepu i rekla da ce u slucaju ako se partija regiona bude konstruktivno ponasala da ce reci Porosenku da raspise prevremene izbore za vrhovnu radu i da ce oni biti pomilovani kao pripadnici fucking Janukovicevog rezima. Za pocetak na jugoistoku moramo unistiti sve teroriste i pobunjenike pa cemo onda odlyucivati o nekoj decentralizaciji i pravima regiona. I na kraju kada je shvatila da je preplasila poslanike je rekla da se vec sluzila neformalnim recnikom u razgovorima sa politicarima u Ukrajini i da to daje rezultate.
Ona nece tolerisati , ona ih postrojava i psuje , ona ce raspisati izbore , ona govori o unistavanju na jugoistoku , ona ce odlucivati o decentralizaciji i pravima regiona ... Kako se nije nasla neka zena medju tim poslanicima koja je u doba SSSR-a bila bacacica kugle ili dizacica tegova pa da je zalepi preko tih lajavih usta i da obrise pod sa njom
Ne resavaju se ovakve stvari šklepanjem preko usta ,medalja uvek ima dva lica ,kao i batina dva kraja ,po nesrecu za njene planove i drugi imaju planove ...
Mozemo ocekivati za 10-20 dana zestoku ofanzivu na LNR i DNR ,videcemo dali ce ovi sto treba da iznesu dupeta pred cevi narodnog Opločenija ujedati kao sto doticna gospodja laje
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jun 2014 04:11
|
offline
- Pridružio: 01 Okt 2012
- Poruke: 4062
|
Viktorija Nuland, ili.. Viktorija NUDELMAN, kako je njeno prezime jevrejsko, njena baka I deka su bili jevrejski emigranti koji su iz carske Rusije dosli u njujork. jos jedna u nizu koji histericno mrze rusiju kao drzavu, ruse kao narod...
i naravno, nasla "kokosinjac " u huntu, pun konvertita, scientoloza,mormona, adventista, polukatolika, I ko zna sta jos samo ne nesto normalno,jer ne vidim nista normalno osim izroda naroda I vere, pa vezba novi svetski ( americko-cionisticki) poredak u Ukrainu, posto su ceo svet uredili milina jedna, na red dosli ukrainci da I njima pokazu kako se zvakaca guma zvace..
voleo bi da gresim, al nazalost previse "slucajnosti"...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jun 2014 05:43
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16326
- Gde živiš: Lublana
|
Hahaha, Viktorija ima lepe plave oči a prića (psuje) kao stari kočijaš. Nije to baš lepo za jednu ženu, makar bila pokvarena.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jun 2014 09:14
|
offline
- Granicar19
- Ugledni građanin
- Pridružio: 02 Mar 2013
- Poruke: 349
|
Milan A. Nikolic ::Мајдан, Кијев: захтева се ликвидација Московске Патријаршије
На бини расколнички, унијатски и католички поп...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Фантастично,ето онај тупан Порошенко на овај начин мисли да се бори за срца источних грађана Украјине,још када се дода онај проглас Десног Сектора,све се води ка новом ширем расколу у Украјини.Од Одесе до Харкова.(Мада има милиона људи који живе у централној Украјини који су верници Мос.Пат.)
Фантастична тактика Мајдановаца.Дарвинова награда као што неко рече им је загарантована.
|
|
|
|
|
|