Kineska Artiljerija

3

Kineska Artiljerija

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

NORINCO PLZ-45 155mm - prospekt









Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113989

PLZ-52



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Type PL-96 - kineski derivat haubice D-30











offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

Napisano: 11 Nov 2014 22:25

Kinezi su na Zhuai Airshow 2014 predstavili svoj projektil WS-35, pandan Ekskaliburu:







Dopuna: 16 Nov 2014 12:56

Kako izgleda kad Kinezi istovremeno gadjaju sa desetak DF-15:



offline
  • vrabac 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2010
  • Poruke: 4957

Лебац ти се огадио .......

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

Lep fotošop ispaljivanja.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Type 66 152mm, kopija D-20

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

RJ ::I kinezi štede - spregnuta jurišna puška QBZ-95 na haubici D-30




Британски тенкови током хладног рата су имали митраљез за процену даљине, као и неки амерички бестрзајци, можда...

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2013
  • Poruke: 5768

bilo je tih varijanti sa malim svetlaćim metkom i spregnutom cijevi i na nekim protuoklopnim ručnim raketnim bacačima . Diskutirali smo o tome mislim na temi Zolja

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Samo da ga taj svetleći ne demaskira pa popije kontra vatru pre nego li zauzme elemente za gađanje nakon korekture od otog svetlećeg pa i sam zasvetli.i ode Bogu na ispovest il Alahu kako god ...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 973 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 3 sakrivenih i 942 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, bounty hunters, branko7, DonRumataEstorski, dragoljub11987, Goran_Copenhagen, GT, Ikica977, K a s p e r, kenny74, Kriglord, Lazur_01, lcc, Litostroton, m0nstrum_, mgolub, MiGac, Mihailo Gazdić, Mihajlo, MilosKop, sap, Shilok, vaso1, Velizar Laro, vidra boy, Zastava, zlaya011, Zmajac