Ručni bestrzajni bacači

33

Ručni bestrzajni bacači

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Tih 8,8cm je bilo i u prenosnim pešadijskim verzijama pa im valda ovo bilo rešenje.
Evo i ovj je Valda brestrzajan
Panzerfaust M60



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669


Da je napraviti ovakvu manju verziju za lansiranje tromblonskih mina. Mr. Green




offline
  • Pridružio: 19 Jan 2012
  • Poruke: 1988

Na ovom kratkom snimku se još bolje vidi kako "nategnuti" PIAT Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Dobar pregled svih PT oružja i oruđa u Germana tokom DSR
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22285

victoria ::Na ovom kratkom snimku se još bolje vidi kako "nategnuti" PIAT Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko tako pokusa da gadja iz PIAT-a poginuce. Ovde ima mnogo bolje objasnjeno:


PS, PIAT nije za ovu temu posto nije bestrzajan ni pod stavkom razno.
Ovde se moze videti da opruga nije glavni mehanizam lansiranja projektila vec barutno punjenje:

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669

Finski 55 S 55

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




Da ne mora da se viri van rova nego nanišani periskopom i raspali. Mr. Green

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669

Afganistan sovjetski bst B10 i kineski sa ramena Typ 78


offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669













offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ovo je top Peine a ne ručni bacač.

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22285

105mm M27 na retkoj montazi na dzipu (standardna je bila na Dodge WC52).

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 934 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 853 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aleksmajstor, ALEXV, Bobrock1, bojank, bukefal, C-Gun, cemix, chichabg, Cicumile, Cigi, coaaco, Comyymoc, Daba75, Dejan_vw, Despot Đurađ, Dorcolac, drgrozozo, dule10savic, ekser222, elenemste, FilipSRB, Georgius, Giskard, Glavonja049, igorkozar83, jaeger, Joint Chief, Josip77, Kalem, Kobrim, Kvaka22, laurusri, lcc, mercedesamg, Mi lao shu, Milan A. Nikolic, milanpb, MILO-VAN, mishkooo, Mićko, Moldovan, monomah, mrm, mustangkg, nikolapetkovic, pablojepao, Paklenica, panzerwaffe, Piani Jazzer, pirke96, proka89, redakzver, repac, rodoljub, ruma, sap, Semberija, septembar, ShtagodShtagod, Sirius, stegonosa, Stevan2026, strn, Trpe Grozni, Username1000, vdeki, Veless, VJ, Vlada1389, Vlada78, W123, Zrcalo