Samohodna artiljerija na točkovima

20

Samohodna artiljerija na točkovima

offline
  • Pridružio: 05 Dec 2012
  • Poruke: 616
  • Gde živiš: Evropska Kolumbija

B-52 je oko 2,5 mil.$ po pucaljki



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Japanci testiraju
Про перспективные и новейшие разработки японского военно-промышленного комплекса
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Citat:Огневые испытания перспективной японской 155-мм/52 колесной самоходной гаубицы, получившей обозначение Тип 19.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Isporuka za Tajland
Морская пехота Таиланда получила израильские самоходные гаубицы ATMOS
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

^^^^
Thai Navy has Successfully Delivered ATMG Assembled in the Country
Citat:The Director of the PTT conducted the ceremony to deliver the M758 ATMG self-propelled artillery manufactured and assembled in the amount of 1 battery, 6 systems to the Navy. ATMG will be stationed in the Marine Corps unit on May 1, 2020.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

New Russian152mm self-propelled howitzer unveiled for first time
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Kolumbijci
Joya SAA-1: САУ з Колумбії
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 1152

djox ::Isporuka za Tajland
Морская пехота Таиланда получила израильские самоходные гаубицы ATMOS
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


чуди ме да су Израелци направили овако грбав камион...

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

Кад гледам где су Израелци догурали са Атмосом и Французи са Цезаром и онда погледам нашу Нору М15 и Александра богами имамо са чим да се поносимо.

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 1152

Нора и Александар су свакако нешто најбоље из наше војне индустрије следећа еволуција норе би би рецимо било постављање на гусеничара

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

Hezbolahova samohodna artiljerija


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2702 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 2 sakrivenih i 2686 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, Bickoooo, Faki-Valjevo, Jester, Komanca, kybonacci, Lepi Jova, mercedesamg, Mrav Obrad, Mzee, Raso75, scimitar19, Shilok, ShtagodShtagod