|
|
|
Poslao: 26 Jul 2016 11:34
|
offline
- goxin
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Dec 2013
- Poruke: 8107
- Gde živiš: Srpsko Sarajevo
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Radar predlozen za m 346
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jul 2016 15:32
|
offline
- flysky

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 26 Dec 2012
- Poruke: 512
- Gde živiš: Srbija
|
Odlična manevarbilnost sa podvesšenim naoružanjem ( dve rakete V-V Sidevinder, dve laserski vođene i centralni targeting pod ) :
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Avg 2016 00:18
|
offline
- kuntalo
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Feb 2006
- Poruke: 3056
|
Postoje li pouzdane brojke o prodatim komadima ovog komada vs ruskog pandana?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Avg 2016 13:01
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33447
|
M-346
12 Singapur
30 Izrael
8 Poljska( treba da se isporuci)
JAK
16 Alzir
16 Banglades( nisu stigli svi)
4 Belorusija, za sada, bice jos sigurno
3 Mjanmar, do kraja ove godine, za sada se to zna
Propala narudzba od 36 za Siriju
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Avg 2016 13:15
|
offline
- kuntalo
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Feb 2006
- Poruke: 3056
|
Hvala puno, znači Rusi za sada gube izvoznu trku, ne drastično doduše.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Avg 2016 13:28
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33447
|
Ali bi trebalo da je dobiju kada ga kupe razne njihove tradicionalne musterije, sigurno ce ga uzeti Kazahstan, Vijetnam i slicni a dosta NATO drzava koristi zajednicku obuku u Americi ili u okviru NATO pa ni nemaju trenazere pa je broj potencijalnih musterija M-346 verovatno manji, sem da se desi cudo pa dobiju americki tender. Katar je u prici oko M-346.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Avg 2016 13:42
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2009
- Poruke: 3115
|
Kad su ovi nasi bili u Italiji trebali su lepo da pitaju za ovo avionce ili da pitaju Ruse, ali ne oni su isli da vide kako da modernizuju G-4. Pomislim nekad da ubrizgavaju rakiju direktno u venu! Tako se ponasaju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Avg 2016 13:56
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16326
- Gde živiš: Lublana
|
Sve bivše komunjare su iste ne bi imali vojsku samo da bi mogli pare strpati u vlastite đepove. A za primer da se ipak nešto uzme za vojsku tamo je velika korupcija.
|
|
|
|
|
|