J-22 Orao

451

J-22 Orao

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Занимљив примерак са бројем 353 и ЈНА ознакама.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Apr 2010
  • Poruke: 206
  • Gde živiš: Beograd,Srbija

^
Jednosed IJ-22 koji je sređen za izlaganje na a.Lađevci pored J-21 (235 = 235.lbae) koji je već izložen. Broj 353 u spomen na 353.iae.



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Зна ли се који је то ИЈ-22?

Само да напоменем да ИНЈ-22 нису били извиђачи, само двоседи за обуку.

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

INJ nisu imali DS,jel tako?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Нису, само део Ј-22 и сви НЈ-22.

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

zixo ::Зна ли се који је то ИЈ-22?

Само да напоменем да ИНЈ-22 нису били извиђачи, само двоседи за обуку.

Cini mi se da nema strejk sto znaci da su kandidati 701,703,704,706,707
708 bi trebalo da je na onom poligonu u okolini Krusevca
Inace 701 je nakon 001 u muzeju sledeci najstariji preziveli primerak Smile

offline
  • Pridružio: 08 Okt 2014
  • Poruke: 165

Kad mozemo ocekivati jednu sliku sa 10-12 Orlova u nizu?Dakle slika eskadrile Smile

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Можда следеће године 10 а 2020-21. 12.... Smile
У принципу један више, на путу су још два, дакле реално у строју следеће године 10.

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

A jel ispada neki?

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

Pa nema vise ispadanja u bukvalnom smislu sem odredjeno vreme za preglede i eventualne radove
I oni sto su ispali u proteklih 5-6 godina se vracaju u upotrebu nakon izvresenih pregleda i radova

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2294 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 10 sakrivenih i 2201 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., AK - 230, Akiro, Andy, annon, Bane san, bbrasnjo3, Bo96, Bobrock1, bojan313, brandža84, Branke90, cifra, debeli, DeerHunter, Deki Duga Devetka, Demi87, DezurniOperativni, djonsule, djuradj, Dovla 1980, Dragon Order, dzoni19, F14_Tom_Cat, g_g, Georgius, goxin, havoc995, Helket, Ilija84, jon istvan, JOntra, Kajzer Soze, kalens021, kolateralnasteta, Konda, kunktator, Laluvr, littlebunny, maksi007, mercedesamg, Mercury, MIg, miki kv, mikidragi, Miletić Zoran, MiloradKomadic, Mis uz pusku, mist-mist, Mićko, moldway, N.e.m.a.nj.a., nazgul75, nemkea71, pein, Permaldar, Pilence, ping15, RommelBL, ruma, S-G, sap, sekretar, ShtagodShtagod, Stevan2026, Stoilkovic, Titan, troki1971, ujke, vaci, Vanderx, varda, vasaw, VBoss, vidra boy, VJ, VNVK, Vrač, Zastava, Zec, zziko, 79693