MIG-21 Fishbed

13

MIG-21 Fishbed

offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

Evo malo rumunskog miga 21



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Hrvati







I savrsen nacin da unakazite avion,ko je ovo uradio treba ga tuci Evil or Very Mad



offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Eh, Indija, znaju oni da nakinđure avion, nije im to prvi put...




















online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13029
  • Gde živiš: Srbija

Sema farbanja ovih Indijskih "dalmatinac".
Malo nasih slika kroz istoriju.


















offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Znači, da ne postujem indijske šeme farbanja? Very Happy
Evo jedne zanimljive, Mig-21 u prvom planu sa ostalom "braćom": 23, 25, 27 i 29, svi RV Indije...

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13029
  • Gde živiš: Srbija

Djokkinen
Fantasticna slika, svaka cast. Nikada nisam video "bracu" na okupu kao na ovoj tvojoj slici.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Nemojte se uzbudjivati zbog indijskih shema, oni to postavljaju samo kada su u pitanju vezbe, nakon toga vrate na staro.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

@Djokkinen , mozda i indijci imaju eskadrilu leteci cirkus , kao njemcu u prvom svetskom ratu Very Happy
A onog ko je ofarbao legendu u pink kombinacii , nabio bi istog na kolac.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

zixo ::Nemojte se uzbudjivati zbog indijskih shema, oni to postavljaju samo kada su u pitanju vezbe, nakon toga vrate na staro.

Jel to isto kao što su neki naši US imali plavu boju na nosu i krilima?

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Malo bugarskih Mig-21bis...


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2912 korisnika na forumu :: 115 registrovanih, 9 sakrivenih i 2788 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, aleksmajstor, AleksSE, arsa, BaneM75, Betty25, BOOM COMPANY, Boris90, BOXRR, BSD, cakija, cavatina, Chileee, crazydkure, Crazzer, CrveniSolaris, cvrle312, Daba75, darkojovxp, DDragoje, dejan1972, Deki Duga Devetka, Despot Đurađ, dj.ape, Dorijan Grej, Dragacevac, DrMrPr, Duh sa sekirom, dusanobr, Džekson, Frunze, galico, GeoM, Georgius, Giskard, glados, Goksi95, Great White, ikan, Ikica977, Imperator_Aleksandr_lll, Incognito, Insan, Ir, ivan1973, Jeremiah, Jose, Kaponi, kinez88, komenski, Koser, Kruger, kybonacci, ladro, Lester Freamon, lucianovercetti, luka35, MadMike, Medojed, mercedesamg, mile.ilic75, Miler88, Milometer, Mićko, Mrav Obrad, mrvica78, narandzasti, nebojsag, nevjerna beba, nightwish 01, nikolapetkovic, Nole, OgnjenMitric, Paklenica, peho_atropin, Pekman, peradetlić, Peruta, Pilence, Ray1973, rednap, Rema000, Remain, Sale0501, Sevatar, Sharpshooter, Sir Budimir, Sirius, SirOliver, skvara, Smiljkovich, spikespiegel832, Srky Boy, stegonosa, Str2022, StrahinjicOgnjen, superwhy, Szigetwar, taomaster, vaci, veljkovicdani, VJ, Vlada78, Vlado82, vrgudinac, vukajlo71, Zastava, Zec, Zjmc, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, Đurđevdan, 79693