MIG-35

133

MIG-35

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Ove K/KUB mozda i ne bi trebalo na ovu temu stavljati jer oni jednostavno nemaju niti ce imati ( sumnjam da hoce ) oznaku MiG-35 .

Dakle 35-ca jeste MiG-29M/M2 ali ne i K/KUB ...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2012
  • Poruke: 2320

ray ban11 ::Ove K/KUB mozda i ne bi trebalo na ovu temu stavljati jer oni jednostavno nemaju niti ce imati ( sumnjam da hoce ) oznaku MiG-35 .

Dakle 35-ca jeste MiG-29M/M2 ali ne i K/KUB ...

Ali sto da ih razvajamo kad su u sustini isti avioni, baz obzira na brojevne oznake?
Mozda bi postenije bilo da tema glasi MiG 29 (K/KUB, M/M2, 35) ili MiG 29 nove generacije?



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Jednostavno zato sto K/KUB ostaje 29 a M/M2 tj S i D su sad 35-ce .Dakle radi se o brojcanom oznacavanju ...

Recimo kad smo imali Su-27M ( Su-35 ) bio je u temi o Su-35 iako je oznaka Su-27M bila u VVS ,Su-35 i nije nikad bila zvanicna oznaka VVS ..to je bila oznaka OKB `Suhoj` vremenom .

Dakle po meni su palubni za temu o 29 ci jer oni jednostavno nisu 35-ce bez obzira sto su to maltene isti avioni .

Cak su i ovi M/M2 bili za temu o 29-ci jer su to MiG-29M/M2 ali odnekud ih prekrstise u MiG-35 ???

Za VSS je valjda MiG-35S i D .

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Koja je oznaka ovih crvenih raketa?

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

H-35 .. protiv-brodska raketa ,nisu bojeve .

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Ove K/KUB mozda i ne bi trebalo na ovu temu stavljati jer oni jednostavno nemaju niti ce imati ( sumnjam da hoce ) oznaku MiG-35 .

Dakle 35-ca jeste MiG-29M/M2 ali ne i K/KUB ...



Више пута смо констатовали да је МиГ-35 (МиГ-29М/М2) ''копнени'' К/КУБ. Значи једно 80-90 посто авиона, ако не и више је идентично.

У чему је онда проблем? Какве везе има ознака?

МиГ-35 има много више везе са МиГ-29К/КУБ него са било којом другом верзијом МиГ-а 29 у употреби.

И шта ако РСК МиГ у будућности падне на памет да МиГ-29К/КУБ преименује у МиГ-35К/КУБ? Smile

Citat: Cak su i ovi M/M2 bili za temu o 29-ci jer su to MiG-29M/M2 ali odnekud ih prekrstise u MiG-35 ???

Како мислиш однекуд? Па РСК МиГ их је преименовао на МАКС-2013.

Ако ти мислиш на онај МиГ-35 који је требао да има АЕСА радар и 10 поткрилних носача, видимо да за сада нема ништа од тога а вероватно неће ни бити.

А ако ћемо у ситна црева онда тему о МиГ-35 није требало ни правити. Smile

Исто тако није требало правити ни теме о Су-30, Су-33, Су-34, Су-35. Све су то варијанте Су-27. Smile

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Ma ustvari da kad smo do sad tako pisali ajmo i od sad ... Nebitno 29 ili 35 ... Smile

Ziveli

offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

Mozda samo dodati u naslovu i -29K

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Zukovski...svi su leteli u oktobru...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Jos jedna nova/nov.....Luhovice...ovih dana

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 896 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 1 sakriven i 880 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: DDragoje, Dinarid, DonRumataEstorski, dragoljub11987, Dzuki, Ice, Ikica977, Kukuvaja, milanstankovic087, Petar888, sekretar, tooljan, vidra boy, wolverined4, Žukov