MiG-29 Fulcrum

1477

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Nekadasnji tehnoloski demonstrator `Snajper` ....



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

...na poljskom sajtu

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Hehe ...koga ovo vidimo na slici ..kad li je ovo bilo ...




iz teksta :

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Sall  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1905

Vrlo moguce direkt posle remonta, jer vidimo 101, a 102 nema.
Uglavnom, voleo bih da ga vidim na stajanci kompletnog i letno sposobnog opet. Wink

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Пољска, 23 Baza Lotnictwa Taktycznego

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113907

Jos jedna sa vezbe
Citat:Пара МиГ-29СМТ
Бортовые номера: 23, 26 белый
Регистрационный номер: RF-92935, RF-92937
Место съемки: Бесовец
Дата съемки: 23 марта 2016 г.
Автор: Андрей Зинчук


offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Bugari

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2012
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Srbija

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

Negde sam procitao da su rumuni sve svoje 29-ke (osim Snajpera) konzervirali i uskladistili. Interesantno da nisu izgurali do kraja modernizaciju 29-ki vec ostali na 21-cama, nego ono sto mene najvise interesuje i kopka, a sta su uradili sa 29-kama?(pored toga sto su ih uskladistili)

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Propadaju na otvorenom vec duzi period ..evo i 9-13 kojeg su dobili od Moldovaca

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i jedan snimak uz kolekciju fotki

Citat:Desfiintarea Regimentului 57 Aviatie Vanatoare

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 925 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 9 sakrivenih i 842 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, Apok, blankspace, blatruc82, BlekMen, boromir, BOXRR, Brankojle, bukefal, burevestnik, cifra, Cirkon, darionis, Denaya, Devil city 1989, Djokislav, djordje132, DonRumataEstorski, Dovla 1980, dule10savic, Electron, esx66, Flanker-G, Goksi95, gorval, goxin, grenadir, Helket, HogarStrashni, HrcAk47, JimmyNapoli, Još malo pa deda, K-1A, klepesina, kolle.the.kid, Koser, Kvaka22, kybonacci, lanishtefm, leopard83, Lino, LjutaGuja, Medojed, mercedesamg, Michellefromrezistance, miki kv, mile33, Miler88, Moldovan, naki011, nemkea71, nenooo, nesa1962, Novakomp, nuke92, opt1, Panter, Papadubi, pein, Piani Jazzer, ping15, RajkoB, read-only, S-G, SamoGledam, Spreewerk, stefan95, t.e.m.p.l.a.r., Tafocus, The Boss, Ulzana, veljko82, Vilhelmus